Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Конспект заняття з математики для дітей старшої групи на тему "В гості до зайчат"

docx

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

10.08.2022

50

1

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

МЕТА:

  • закріпити навички прямої і зворотної лічби в межах 6, уміння порівнювати числа в межах 6; повторити склад чисел у межах 6; вправляти в кількісній і порядковій лічбі, орієнтуванні у просторі,часі;

  • вправляти у вмінні правильно називати й виділяти в навколишньому оточенні плоскі й об’ємні геометричні фігури, знаходити спільні та відмінні ознаки, складати із частин цілу геометричну фігуру, виконувати словесну інструкцію,працювати в парі;

  • розвивати увагу, пам’ять, творчу уяву, мовлення;

  • виховувати ініціативу.


Матеріал: картки із цифрами 1- 6; фігури зайчиків білого і сірого кольорів; малюнки для ігор «Що зайве?», «Виставка малюнків», малюнок снігової баби, об’ємні геометричні фігури: куля, куб, циліндр; половинки різнокольорових плоских фігур: овалу,круга, квадрата, прямокутника, 10 лічильних паличок, конверти для ігор, білий квадрат, олівці.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.

Нещодавно завантажили