Підтема: Як він / вона виглядає?
Мета:
навчальна: вивчити новий вірш,навчити використовувати лексико-граматичний матеріал, удосконалювати лексичні навички говоріння; розвивальна: розвивати вміння та навички читання, письма, усного мовлення, розвивати усні комунікативні вміння з опорою на наочність;
виховна: виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, загальну культуру учнів.
Обладнання: підручник, робочий зошит, таблиці «Зовнішність. Частини тіла» «Colours», карточки.
Хід уроку
І. Початок уроку
1.Організаційний момент. Greeting. Привітання.
Good morning, pupils!
How are you today?
What the day is today?
2. Aim. Повідомлення теми та мети уроку.
T: At this lesson you’ll learn some new words and expressions which will help you in describing appearance. Also you’ll practise speaking about parts of the body.
3.Warmingup. Введення в англомовну атмосферу.
1) T: And now let’s remember that words, which we learned at the last lesson. Look at these pictures and say what can you see there.
(Вчитель показує дітям картини із зображенням зовнішності людини. Діти спочатку хором, а потім окремо називають слова)
T: Point to your head/nose/mouth/hair/chin/eye/ear/cheek/lip.
(Учні показують відповідні частини свого обличчя.)
2) Гра «Touch Your Nose».
Ведучий (спочатку вчитель, а потім один із учнів) вимовляє команди й сам їх виконує, але не завжди правильно. Діти повинні слухати команди і правильно їхвиконувати. Учні, які припускаються помилки, виходять з гри. Перемагає той, то залишиться у грі останнім.

















