Мета: розвивати творчі здібності дітей, виховувати доброзичливе ставлення один до одного.
Хід гри
Дівчинка: квіточки я посадила, а вони все не ростуть
Я й земельки підсипала
І водички підливала
Як же мені буть?
Квітка: це недобрая водичка
Зіпсує вона нам личка,ми не будем її лить.
Ведуча: Ой, лишенько!Що ж ми накоїли з нашою природою.
До вас мої рідні звертаюся я,бо на планеті ми – одна сім’я.
Що ж ми люди наробили? Нащо вогнища палили? В небо чорний дим пустили- все довкілля забруднили?А як безжально ми воду бруднили, сітямирибу ловили, травили. Стурбовані рибки на дні океану.Ріки джерела ми не вберегли, вже майже немає живої води!















