Що робити з учнями на останньому уроці? Звісно- повторити все вивчене! І це повторення може бути цікавим!!! Урок-квест "У пошуках істини" з хімії для учнів 7-х класів можна провести на підсумковому уроці з метою повторення вивченого матеріалу за рік. Для учнів пропонується дати відповідь на одинадцять запитань і відгадати прізвище відомого українського вченого, природознавця і філософа. Така форма проведення уроку активізує пізнавальну діяльність учнів, розвиває логічне мислення, а також дозволяє учням здійснити самооцінку рівня знань за курс 7-го класу.
І повірте, що ваші учні будуть у захваті!!


