Календарно-тематичне планування для 1-го класу НУШ на І семестр

Опис документу:
Календарно-тематичне планування для 1-го класу НУШ на І семестр за Типовою освітньою програмою (за ред. Р. Б. Шияна). За підручниками: «Українська мова. Буквар» авт. Большакова І.О., Пристінська М.С.; інтегрований курс «Я досліджую світ» авт. Большакова І.О., Пристінська М.С.; «Математика» авт. С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська, О. А.; «Мистецтво» авт. Т.Є. Рубля, Т.Л. Щеглова, І.Л. Мед.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ

НА ________ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ДЛЯ 1-ГО КЛАСУ НУШ

ВЧИТЕЛЬ: ________________________

Відповідно до Листа Міністерства освіти і науки України від 03.07.2018 № 1/9-415 «Календарне та поурочне планування здійснюється вчителем у довільній формі, у тому числі з використанням друкованих чи електронних джерел тощо. Формат, обсяг, структура, зміст та оформлення календарних планів та поурочних планів-конспектів є індивідуальною справою вчителя. Встановлення універсальних у межах закладу загальної середньої освіти міста, району чи області стандартів таких документів є неприпустимим.

Автономія вчителя має бути забезпечена  академічною свободою, включаючи свободу викладання, свободу від втручання в педагогічну, науково-педагогічну та наукову діяльність, вільним вибором форм, методів і засобів навчання, що відповідають освітній програмі, розробленням та впровадженням авторських навчальних програм, проектів, освітніх методик і технологій, методів і засобів, насамперед методик компетентнісного навчання.

Вчитель має право на вільний вибір освітніх програм, форм навчання, закладів освіти, установ і організацій, інших суб’єктів освітньої діяльності, що здійснюють підвищення кваліфікації та перепідготовку педагогічних працівників.

Отже, вчитель має право самостійно переносити теми уроків, відповідно до засвоєння учнями навчального матеріалу, визначати кількість годин на вивчення окремих тем.  Адміністрація закладу загальної середньої освіти або працівники методичних служб можуть лише надавати методичну допомогу вчителю з метою покращення освітнього процесу, а не контролювати його.

Звертаємо увагу педагогічних працівників на те, що відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти в навчальних програмах з усіх предметів і курсів передбачено 20% резервного часу. При складанні календарно-тематичного планування учитель може використовувати його на свій розсуд, наприклад, для вдосконалення вмінь, дослідження місцевого середовища (довкілля), у якому мешкають діти, краєзнавчих розвідок, дослідницько-пізнавальних проектів та екскурсій, зокрема з ініціативи дітей. Крім того, пропонується наприкінці кожної чверті планувати корекційно-рефлексійний тиждень для подолання розбіжностей у навчальних досягненнях учнів. З метою створення умов для проектної діяльності учнів, здійснення спостережень, досліджень, виконання практико орієнтованих завдань протягом навчального року пропонується виділити час на проведення навчально-пізнавальної практики, екскурсій. Вибір змісту і форм організації такої навчально-пізнавальної практики навчальний заклад визначає самостійно».

Розклад уроків

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

1. ЯДС

1. ЯДС

1. ЯДС

1. ЯДС

1. ЯДС

2. Укр. мова

2. Укр. мова

2. Укр. мова

2. Хореографія

2. Укр. мова

3. Англ. мова

3. Муз. мистецтво

3. Математика

3.Укр. мова

3. Математика

4. Математика

4. Образ. мистецтво

4. Англ. мова

4.Індив. заняття

4. Фіз. культура

5. Фіз. культура

5. ЯДС

5. ЯДС

ЯДС – Інтегрований курс «Я досліджую світ»

Календарно-тематичне планування з української мови

за Типовою освітньою програмою (за ред. Р. Б. Шияна)

за підручником «Українська мова. Буквар» авт. Большакова І.О., Пристінська М.С.

І семестр

(5 годин на тиждень)

(16 тижнів - 80 год)

УКРАЇНСЬКА МОВА. БУКВАР

з/п

Ст.

підр.

Тема

Дата

план.

Дата

факт.

ЧИТАННЯ. ПИСЬМО

1

4

Я вивчаю українську мову. Я вітаюсь і знайомлюсь. Письмове приладдя. Постава під час письма. Орієнтування на сторінці зошита (вгорі, посередині, внизу)

 

2

5

Усне і писемне мовлення. Орієнтування на сторінці зошита (праворуч, ліворуч).

 

3

6

Слова – назви предметів. Постава під час письма. Рядок. Верхня і нижня рядкові лінії. Підготовка руки до друкування букв: письмо вертикальної лінії за зразком.

 

4

7

Слова – назви дій. Рядок. Верхня і нижня рядкові лінії. Міжрядкова лінія (надрядкова, підрядкова). Підготовка руки до друкування букв: письмо вертикальної лінії за зразком.

 

5

8

Слово і речення. Підготовка руки до друкування букв: письмо вертикальної лінії за зразком.

 

6

9

Слово і речення. Письмо знаків питання за зразком.

 

7

10

Поняття про мовні і немовні звуки. Підготовка руки до друкування букв: письмо вертикальної лінії до підрядкової за зразком.

 

8

11

Поняття про букви. Підготовка руки до друкування букв: письмо вертикальної лінії до надрядкової за зразком.

 

9

12

Звук [а]. Букви Аа. Друкування букв. Службові слова в реченні. Факти і думки.

 

10

13

Звук [о]. Букви О о. Текст. Тема тексту. Друкування букв.

 

11

14

Звуки [м]. Букви М м. Текст. Тема тексту. Друкування букв, складів, слів.

 

12

15

Звуки [м]. Букви М м. Друкування букв, складів, слів, речення.

13

16

Звук [л], [л’]. Букви Л л. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички.

14

17

Звук [л], [л’]. Букви Л л. Друкування букв, складів, слів, речень. Текст. Тема тексту. Порівняння. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички.

 

15

18

Звук [у]. Букви У у. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички.

 

16

19

Звук [у]. Букви У у. Текст. Передбачення. Друкування букв, складів, слів, речень.

Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички.

17

20

Звук [н], [н’]. Букви Н н. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички.

18

21

Звук [н], [н’]. Букви Н н. Факти і думки. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички.

19

22

Звук [с], [с’]. Букви С с. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички.

20

23

Звук [с], [с’]. Букви С с. Текст. Тема тексту. Заголовок. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички.

21

24

Звуки. Голосні і приголосні.

22

25

Склад. Поділ слова на склади.

23

26

Звук [к]. Букви К к. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням унизу.

24

27

Звук [к]. Букви К к. Текст. Тема тексту. Заголовок. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням унизу.

25

28

Наголос. Текст. Тема тексту.

26

29

Звуковий склад слова. Як зробити звуковий аналіз слова.

27

30

Звук [и]. Букви И и. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням унизу.

28

31

Звук [и]. Букви И и. Текст. Заголовок. Театралізуємо. Друкування букв,

складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням унизу.

29

32

Звук [р], [р’]. Букви Р р. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням угорі.

30

33

Звук [р], [р’]. Букви Р р. Друкування букв, складів, слів, речень. Правопис імен людей. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням угорі.

31

34

Звук [б]. Букви Б б. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням угорі.

32

35

Звук [б]. Букви Б б. Послідовність подій. Друкування букв, складів, слів, речень. Правопис імен людей. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням угорі.

33

36

Звук [в]. Букви В в. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням унизу та вгорі.

34

37

Звук [в]. Букви В в. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням унизу та вгорі.

35

38

Звук [д], [д’]. Букви Д д. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням унизу та вгорі.

36

39

Звук [д], [д’]. Букви Д д. Службові слова. Друкування букв, складів, слів, речень. Правопис кличок тварин. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо похилої палички з закругленням унизу та вгорі.

37

40

Звук [і]. Букви І і. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички.

38

41

Звук [і]. Букви І і. Тверді та м’які приголосні звуки. Театралізуємо. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички.

39

42

Звук [п]. Букви П п. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички.

40

43

Звук [п]. Букви П п. Тверді і пом’якшені приголосні звуки. Факти і думки. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички.

41

44

Звук [т], [т’]. Букви Т т. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички.

42

45

Звук [т], [т’]. Букви Т т. Тверді і пом’якшені приголосні звуки. Досліджуємо медіа. Реклама. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички.

43

46

Звук [г]. Букви Г г. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички.

44

47

Звук [г]. Букви Г г. Текст. Тема тексту. Заголовок. Тверді і пом’якшені приголосні звуки. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички.

45

48

Звук [ґ]. Букви Ґ ґ. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички.

46

49

Звук [ґ]. Букви Ґ ґ. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички.

47

50

Звук [е]. Букви Е е. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички з петлею внизу.

48

51

Звук [е]. Букви Е е. Тверді та м’які приголосні звуки. Факти і думки. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички з петлею внизу.

49

52

Звук [з], [з’]. Букви З з. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички з петлею внизу.

50

53

Звук [з], [з’]. Букви З з. Послідовність подій. Зачин, головна частина, кінцівка. Театралізуємо. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички з петлею внизу.

51

54

Звук [ж]. Букви Ж ж. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички з петлею вгорі.

52

55

Звук [ж]. Букви Ж ж. Тема. Послідовність подій. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички з петлею вгорі.

53

56

Звук [ш]. Букви Ш ш. Скоромовка. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички з петлею вгорі.

54

57

Звук [ш]. Букви Ш ш. Вірш. Рима. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої палички з петлею вгорі.

55

58

Звук [х]. Букви Х х. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо лівого півовала.

56

59

Звук [х]. Букви Х х. Текст. Послідовність подій. Головна думка. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо лівого півовала.

57

60

Звук [й]. Букви Й й. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до

написання рукописних букв: письмо лівого півовала.

58

61

М’який приголосний звук [й]. Слова – назви ознак. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо лівого півовала.

59

62

Звук [ч]. Букви Ч ч. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо лівого півовала.

60

63

Звук [ч]. Букви Ч ч. Текст. Тема тексту. Заголовок. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо лівого півовала.

61

64

Букви Щ щ, позначення ними звуків [шч]. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо правого півовала.

62

65

Букви Щ щ. Вірш. Прислів’я. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо правого півовала.

63

66

Букви Я я, позначення звуків [йа]. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо правого півовала.

64

67

Букви Я я, позначення звуку [а] та пом’якшення попереднього приголосного. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо правого півовала.

65

68

Букви Ю ю, позначення звуків [йу]. Послідовність подій. Театралізуємо. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо правого півовала.

66

69

Букви Ю ю, позначення звуку [у] та пом’якшення попереднього приголосного. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо правого півовала.

67

70

Букви Є є, позначення звуків [йе]. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо правого півовала.

68

71

Букви Є є, позначення звуку [е] та пом’якшення попереднього приголосного. Текст. Тема тексту. Заголовок. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо правого півовала.

69

72

Буква ь (знак м’якшення). Загадка. Опис предмета. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо овала.

70

73

Букви Ї ї, позначення звуків [йі]. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо овала.

71

74

Звук [ц], [ц′]. Букви Ц ц. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо овала.

72

75

Звук [ц], [ц′]. Букви Ц ц. Текст. Тема тексту. Передбачення. Театралізуємо. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо овала.

73

76

Звук [ф]. Букви Ф ф. Друкування букв, складів, слів. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо овала.

74

77

Звук [ф]. Букви Ф ф. Текст. Головна думка. Передбачення. Друкування букв, складів, слів, речень. Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо овала.

75

78

Алфавіт.

76

Повторення вивчених букв. Послідовність подій. Театралізуємо. Друкування букв, складів, слів.

77

Повторення вивченого. Факти і думки. Друкування букв, складів, слів, речень.

78

Повторення вивченого. Текст. Послідовність подій. Головна думка. Друкування букв, складів, слів, речень.

79

Повторення вивченого. Друкування букв, складів, слів, речень під диктовку.

80

Новий рік на поріг

Календарно-тематичне планування з української мови в інтегрованому курсі

за Типовою освітньою програмою (за ред. Р. Б. Шияна)

за підручником «Українська мова. Буквар» авт. Большакова І.О., Пристінська М.С.

І семестр

(2 годин на тиждень)

(16 тижнів - 32 год)

УКРАЇНСЬКА МОВА В ІНТЕГРОВАНОМУ КУРСІ

з/п

Ст.

підр.

Тема

Дата

план.

Дата

факт.

1

Я – школяр. Урок мрії

 

2

Формування вміння взаємодіяти з іншими усно. Розвиток мовлення. Буду чемним!

 

3

Мій/наш клас. Читання та обговорення текстів. Робота з дитячою книжкою. Богдан Мельничук. Задерикуватий півень.

 

4

Сприймання та використання інформації для досягнення життєвих цілей в різних комунікативних ситуаціях. Розвиток мовлення. Буду відповідальним!

 

5

Мої друзі. Сприймання та аналіз художніх текстів. Робота з дитячою книжкою. Оксана Лущевська. Єдиноріг

 

6

Розвиток вміння аналізувати інформацію в текстах різних видів, в медіа-текстах та використовувати її. Розвиток мовлення. Буду турботливим!

 

7

Моє довкілля. Розвиток вміння сприймати художній текст як засіб збагачення особистого емоційно-чуттєвого досвіду. Робота з дитячою книжкою. Марія Пономаренко. Торбина з морокою.

 

8

Розвиток вміння інтерпретувати. Розвиток мовлення. Буду гарним слухачем!

 

9

Осінь. Сприймання та аналіз пізнавальних текстів. Робота з дитячою книжкою. Світлана Прудник. Як їжаки у вирій літали.

 

10

Розвиток вміння критично оцінювати інформацію в текстах різних видів. Розвиток зв’язного мовлення.

 

11

Я і моя Батьківщина. Сприймання та аналіз інформаційних текстів. Робота з дитячою книжкою. Марія Пономаренко. Джміль і павучок.

 

12

Розвиток вміння критично оцінювати інформацію в медіа-текстах. Розвиток зв’язного мовлення.

13

Ми – підприємливі. Удосконалення фонематичного слуху. Робота з дитячою книжкою. Ірина Крамар. Дві миші у кота на спині.

14

Розвиток уміння висловлювати думки. Розвиток зв’язного мовлення.

 

15

Техніка, яка допомагає. Розвиток критичного мислення. Робота з дитячою книжкою. Віра Паронова. Старий пень.

 

16

Розвиток вміння висловлювати почуття та ставлення. Розвиток зв’язного мовлення.

17

Ігри. Розвиток логічного мислення. Робота з дитячою книжкою. Леся Томків. Біда навчить.

18

Розвиток уміння взаємодіяти з іншими письмово та в режимі он-лайн. Розвиток зв’язного мовлення.

19

Театр. Розвиток творчого мислення. Робота з дитячою книжкою. Ірина Дем’янова. Ната і добрий ранок.

20

Підтримка діалогу, участь у обговоренні. Розвиток зв’язного мовлення. Дослідження значень слів.

21

Мода. Розвиток творчого мислення. Робота з дитячою книжкою. Таємна змова. Таня Стус.

22

Розвиток вміння дотримуватись мовних норм. Розвиток зв’язного мовлення.

23

Пригоди крапельки. Розвиток вміння сприймати художній текст як засіб збагачення особистого емоційно-чуттєвого досвіду. Робота з дитячою книжкою. Синя коробка. Галина Ткачук.

24

Дослідження індивідуального мовлення – своє та інших. Розвиток зв’язного мовлення.

25

Зима. Розвиток вміння сприймати художній текст як засіб збагачення особистого емоційно-чуттєвого досвіду. Робота з дитячою книжкою. Таємниці хмар. Марія Артеменко

26

Збагачення, уточнення та активізація словникового запасу. Розвиток зв’язного мовлення.

27

Таємниці космосу. Обговорення прочитаних текстів. Робота з дитячою книжкою. Хто з’їв мою піжаму? Олеся Мамчич

28

Розвиток мовлення. Складання розповіді "Як олія на наш стіл прийшла".

29

Подорожуємо в часі. Обговорення прочитаних текстів. Робота з дитячою книжкою. Поганий день і веснянки.Сергій Лоскот.

30

Процес запису (фіксації) власних ідей, емоцій, придуманих історій. Розвиток зв’язного мовлення.

31

Зимові свята. Обговорення прочитаних текстів. Робота з дитячою книжкою. День народження. Таня Стус

32

Розвиток мовлення. Новий рік.

Календарно-тематичне планування з Інтегрованого курсу «Я досліджую світ»

за Типовою освітньою програмою (за ред. Р. Б. Шияна)

за підручником Інтегрований курс «Я досліджую світ» авт. Большакова І.О., Пристінська М.С.

Орієнтовний розподіл годин між освітніми галузями:

  • мовно-літературна - 2;

  • математична - 1;

  • природнича, технологічна, соціальна і здоровʹязбережна, громадянська та історична – разом 4 відповідно до додатку 1 Типової освітньої програми початкової освіти (за ред. Р. Б. Шияна)

І семестр

(5 годин на тиждень)

(16 тижнів - 80 год)

ІНТЕГРОВАНИЙ КУРС «Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ»

з/п

Ст.

підр.

Тема

Дата

план.

Дата

факт.

ПРО МЕНЕ

1

4

Перший день у школі.

 

2

5

Я у школі. Я виконую шкільні правила.

 

3

5

Правила нашого класу.

 

4

6

Мій робочий день.

 

5

7

Обговорюємо правила.

 

6

8

Який я? Яка я?

 

7

9

Що мені подобається?

 

8

Підсумковий урок за темою «Я у школі». Екскурсія в природу.

9

10-11

Я піклуюсь про своє здоров’я. Я — пішохід.

 

10

12

Я виконую правила, щоб зберегти своє здоров'я.

 

11

13

Я стежу за чистотою

 

12

14

Моє харчування

 

13

15

Моє харчування

14

16

Я займаюся спортом

15

17

Я займаюся спортом

 

16

Підсумковий урок з теми «Я піклуюсь про своє здоров’я». Екскурсія на спортивний майданчик

 

17

18-19

Я відчуваю. Я можу радіти і сумувати

18

20-21

Я дивуюсь і цікавлюсь

19

22

Я злюсь

20

23

Я злюсь. Коло вибору

21

24

Я відчуваю різні емоції

22

25

Я відчуваю різні емоції

23

26

Я спілкуюсь

24

27

Я спілкуюсь

25

Підсумковий урок з теми «Я відчуваю»

26

28

Як я сприймаю світ . Мої органи чуття. Мої очі

27

29

Мої органи чуття. Мої вуха

28

30

Мої органи чуття. Мій ніс

29

31

Мої органи чуття. Мій язик

30

32

Мої органи чуття. Моя шкіра

31

33

Мої органи чуття. «Яблучний тест»

32

Підсумковий урок з теми «Як я сприймаю світ»

33

34

Я пізнаю світ. Я спостерігаю

34

35

Я спостерігаю

35

36

Я вимірюю

36

37

Я вимірюю

37

38

Я досліджую

38

39

Я досліджую

39

41

Я досліджую довкілля: рукотворні та природні об’єкти

40

42

Я досліджую довкілля: рукотворні та природні об’єкти

41

Підсумковий урок з теми «Я пізнаю світ»

42

42-43

Я досліджую природне довкілля. Я розрізняю неживу і живу природу

43

44

Я досліджую неживу природу

44

45

Я досліджую неживу природу

45

46

Я досліджую живу природу

46

46

Я досліджую живу природу

47

47

Я досліджую взаємозв’язки в природі

48

Підсумковий урок з теми «Я досліджую природне довкілля»

49

48

Я досліджую природне довкілля восени. Я досліджую зміни в довкіллі восени

50

49

Я досліджую осінні зміни в житті рослин

51

50

Я досліджую осінні зміни в житті тварин

52

51

Осінь — грибна пора

53

52-53

Що я святкую восени

54

Підсумковий урок з теми «Я досліджую природне довкілля восени»

МІЙ ДІМ

55

54-55

Дім, у якому я живу. Дім, у якому я живу

56

56

Світло і тепло у моєму домі.

57

57

Електричні прилади – помічники в моєму домі.

58

58

Вода у моєму домі.

59

59

Я бережу воду.

60

60-61

Повітря у моєму домі

61

62-63

Ґрунт у моєму домі

62

64

З чого побудовано мій дім?

63

65

Що з чого зроблено?

64

Підсумковий урок з теми «Дім, у якому я живу»

65

66

Хто живе у моєму домі? Моя родина

66

66

Моя родина

67

67

Я шаную традиції своєї родини

68

68-69

Мої домашні улюбленці

69

70

Рослини у моєму домі

70

71

Я доглядаю за кімнатними рослинами. Догляд за фіалкою.

71

72-73

Коли я вдома один

72

74-75

Куди зникає сміття?

73

Підсумковий урок з теми «Хто живе у моєму домі?»

74

76

Зимові свята у моєму домі. Мої забави взимку

75

77

Я чекаю на Святого Миколая

76

78

Я прикрашаю ялинку до Нового року

77

79

Я зустрічаю Діда Мороза

78

Дослідницька діяльність за запитами учнів

79

Проектна діяльність. Альтернатива новорічній ялинці.

80

Практична робота. Виготовлення прикрас для новорічної ялинки.

Календарно-тематичне планування з математики

за Типовою освітньою програмою (за ред. Р. Б. Шияна)

за підручником «Математика» авт. С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська, О. А. Комар

І семестр

(3 годин на тиждень)

(16 тижнів - 48 год)

МАТЕМАТИКА

з/п

Ст.

підр.

Тема

Дата

план.

Дата

факт.

Розділ 1. Лічба. Ознаки предметів. Просторові відношення

1

8

Порівняння предметів за розміром (більший, товщий). Лічба предметів

 

2

9-10

Порівняння предметів за розміром (довший, вищий, ширший). Лічба предметів

 

3

11

Розміщення предметів на площині та в просторі. Лічба предметів

 

4

12

Об’єднання предметів у групу за спільною ознакою. Лічба

 

5

13

Порядкова лічба

 

6

14-15

Розподіл групи об’єктів на підгрупи за спільною ознакою. «Перевір себе»

 

Розділ 2. Нумерація чисел від 1 до 10

7

16-17

Число і цифра 1. Написання цифри 1

 

8

18-19

Число і цифра 2. Лічба предметів. Множина. Написання цифри 2

 

9

20

Порівняння чисел. Знаки «більше», «менше», «дорівнює»

 

10

21-22

Число і цифра 3. Порівняння чисел у межах 3. Написання цифри 3

 

11

23

Склад числа 3

 

12

24-25

Дія додавання. Знак «+». Вирази і рівності

13

26

Пряма, крива, ламана лінії

14

27-28

Число і цифра 4. Порівняння чисел у межах 4. Написання цифри 4

 

15

29

Склад числа 4

 

16

30-31

Дія віднімання. Знак «–». Вирази і рівності

17

32

Точка, промінь, відрізок. Побудова відрізків

18

33

Числовий промінь. Порівняння чисел. Складання рівностей за числовим променем

19

34-35

Число і цифра 5. Порівняння чисел у межах 5. Написання цифри 5

20

36

Склад числа 5

21

37-38

Компоненти дії додавання. Складання рівностей на додавання

22

39-40

Компоненти дії віднімання. Складання рівностей на віднімання

23

41

Зв’язок дій додавання і віднімання. Складання рівностей

24

42

Число і цифра 6. Порівняння чисел у межах 6. Написання цифри 6

25

43

Склад числа 6

26

44

Сантиметр — одиниця вимірювання довжини. Порівняння довжин відрізків

27

45

Число і цифра 7. Порівняння чисел у межах 7. Написання цифри 7

28

46

Склад числа 7

29

47

Число і цифра 8. Порівняння чисел у межах 8. Написання цифри 8

30

48

Склад числа 8

31

49

Число і цифра 9. Порівняння чисел у межах 9. Написання цифри 9

32

50

Склад числа 9

33

51

Число і цифра 0. Віднімання рівних чисел. Написання цифри 0

34

52

Число 10. Порівняння чисел у межах 10

35

53-55

Склад числа 10. «Перевір себе»

Розділ 3. Задачі. Додавання і віднімання чисел у межах 10

36

56

Переставна властивість додавання

37

57

Структурні елементи задачі

38

58

Задачі на знаходження суми і різниці

39

59

Задачі на різницеве порівняння

40

60

Задачі на знаходження невідомого доданка

41

61

Збільшення та зменшення числа на кілька одиниць

42

62-63

Короткий запис задач

43

64

Додавання і віднімання числа 1

44

65

Додавання і віднімання числа 2

45

66

Додавання і віднімання числа 3

46

67

Закріплення додавання і віднімання числа 3

47

Повторення вивченого у 1 семестрі

48

Корекція

Календарно-тематичне планування з мистецтва

за Типовою освітньою програмою (за ред. Р. Б. Шияна)

за підручником «Мистецтво» авт. Т.Є. Рубля, Т.Л. Щеглова, І.Л. Мед

І семестр

(2 години на тиждень)

(16 тижнів - 32 години)

МИСТЕЦТВО: МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

з/п

Стор.

підр.

Тема

Дата

план.

Дата

факт.

1

4-7

Мистецтво навколо нас. Види мистецтва. Звуки шуму, звуки музики. Поспівка про краплинки.

 

2

8-9

Різнобарвний світ. Кольори веселки. Слухання А. Вівальді «Гроза», Е. Гріг «Метелик». Пісня Н.Май «Веселка»

 

3

12-13

Кольорова музика. Слухання П. Чайковський «Осіння пісня». Пісня Л. Некрасової, Л. Левіна «Що нам осінь принесе?»

 

4

15-17

Де живуть веселі нотки. Поспівка В.Верховинці «Диби, диби». Українська народна пісня «Ой, єсть в лісі калина». Ноти.

 

5

19-21

Ритм. Слухання Ф. Шуман «Сміливий вершник» і «Веселий селянин». Пісня Р.Рождерса «До, ре, мі».

 

6

23-25

На лісовій галявині. Слухання К. Дебюссі «Місячне сяйво». «Пісня лисички» М. Лисенко. Ритмічні схеми.

 

7

29

Природне розмаїття. Слухання П. Чайковський «Пісня жайворонка», «Баба Яга». Високі та низькі звуки.

 

8

30-31

Краса осіннього листя. Ритмічна схема. Слухання «Осінь» А. Вівальді. Музична вистава «Ходить гарбуз по городу».

 

9

32

Пісенні візерунки. Види пісень. Слухання Н.Матвієнко «Колискова». Українська народна дитяча пісня «Грицю, Грицю, до роботи».

 

10

35-36

Як створюється краса. Композитори, слухачі та виконавці музичних творів. Слухання «Ранок» Едвард Гріг. Укр. народна пісня «Веселі гуси».

 

11

38-40

Настрій у мистецтві. Різні види танців. Слухання музики українського танцю «Гопак». «Вальс квітів» П. Чайковського. Виконання пісні з танцювальними рухами «Веселі гуси».

 

12

41

Парад моїх улюбленців. Марш. Слухання.«Запорізький марш» Є. Адамцевича, «Ляльковий марш» І. Парфенова. Пісня «Гарний танець гопачок» (Л. Компанієць)

13

43

Світ наповнений прикрасами. Темп у музиці. Слухання Ф. Шумана «Дід Мороз» і К. Сен-Санса «Лебідь». Малюнок «Червона калина».

14

45

У світі порівнянь. Тембр. Слухання. М. Глінка «Полька», М. Скорик «Мелодія». Розучування пісні «Морозець».

 

15

47-49

Новорічні свята. Колядки. Пісня «Старий рік минає» Щедрівки. Українська народна пісня «Щедрик».

 

16

52-53

Зимові сни. Поспівка «Ой Метелиця-зима». Слухання П.Чайковський «Грудень». Пісня «Чому сніг лапатий»

МИСТЕЦТВО: ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

з/п

Стор.

підр.

Тема

Дата

план.

Дата

факт.

1

4-7

Вступний інструктаж. Загальні правила безпеки життя на уроках. Мистецтво навколо нас. Виражальні засоби мистецтва.

 

2

10-11

Різнобарвний світ. Хроматичі, ахроматичні кольори. Зображення веселки.

 

3

12-14

Кольорова музика. Основні та похідні кольори. Предметні кольори. Малюнок «Дари осені».

 

4

16

Інструменти для малювання. Види ліній. Контурний малюнок за уявою.

 

5

18-21

Зображення плямою: силует. Кольорова симетрія. Доповнення малюнка-плями.

 

6

22-25

На лісовій галявині. Ліплення з пластиліну грибів та яблук. Колективна робота «Кошик лісових дарів».

 

7

26-28

Природне розмаїття. Пейзаж. Теплі та холодні кольори. Малюнок у теплих (холодних) тонах. Фантазуємо і малюємо за бажанням: «Планета крижаних гір та океанів» або «Планета палаючих вулканів»

 

8

30-31

Краса осіннього листя. Створення аплікації з осіннього листя.

 

9

33-34

Орнамент. Рапорт. Створення орнаменту на аркуші в клітинку за зразком.

 

10

37

Як створюється краса. Малювання аквареллю по вологому папері «Похмурий/сонячний день».

 

11

40

Настрій у мистецтві. Малюнок «Танок осіннього листя зі сніжинками» кольоровими олівцями.

 

12

42

Парад моїх улюбленців. Ліплення з пластиліну дитячих іграшок.

13

44

Світ наповнений прикрасами. Відбитки пензлика і пальчика. Малюнок «Червона калина».

14

46

У світі порівнянь. Форма предмета. Поєднання форм. Малюнок «Транспорт»

 

15

50-51

Готуємось до Нового року. Виготовлення прикрас на ялинку.

 

16

54

Зимові сни. Малювання зимового дерева за уявою.

Календарно-тематичне планування з фізичної культури

за Типовою освітньою програмою (за ред. Р. Б. Шияна)

І семестр

(2 години на тиждень)

(16 тижнів - 32 години)

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

з/п

К-ть

год

Тема

Дата

план.

Дата

факт.

1

1

Поняття про життєво важливі способи пересування людини. Загальнорозвивальні вправи. Ходьба.

 

2

1

Правила рухливих ігор та безпеки. Значення ранкової гігієнічної гімнастики, фізкультурної хвилинки. Різновиди ходьби

 

3

1

Правила добору спортивного інвентарю та безпечної поведінки під час уроків фізичної культури. Біг.

 

4

1

Загальнорозвивальні вправи (ЗРВ) без предмета. Різновиди бігу. Ознайомлення з правилами рухливих ігор

 

5

1

Різновиди ходьби та бігу. Дитячий фітнес. Правила безпечної поведінки під час рухливих ігор та естафет.

 

6

1

Біг із високим підніманням стегна. Звіроаеробіка. Комплекс ранкової гімнастики. Правила чесної гри, вміння вигравати і програвати з гідністю.

 

7

1

Біг із закиданням гомілок. Ходьба на пальцях, п’ятах. Рухливі ігри

 

8

1

Біг зі зміною напрямку руху. Ходьба із високим підніманням стегна. Звіроаеробіка.

 

9

1

Біг із різних вихідних положень. Ходьба у напівприсіді і присіді. Рухливі ігри

 

10

1

Біг із високого старту до 30 м. Ходьба з різними положеннями рук. Фітбол-аеробіка.

 

11

1

Ходьба «змійкою». Біг до 500. Фітбол-аеробіка. Рухливі ігри

 

12

1

ЗРВ імітаційного характеру. Чергування ходьби та бігу до 1000 м. Вправи з малим м’ячем. Рухливі ігри

13

1

Біг із зупинками стрибком та у кроці за сигналом. Метання малого м’яча із-за голови. Рухливі ігри

14

1

Пересування приставними кроками правим, лівим боком. Фізичні вправи для формування постави, профілактики плоскостопості та відновлення організму.

 

15

1

Ознаки втоми під час виконання фізичних навантажень та засоби її уникнення. Метання м’яча у вертикальну ціль з відстані 8-10 м.

 

16

1

Загартування як засіб зміцнення здоров’я та покращення фізичного розвитку. “Повторний” біг 3 х 10 м.

17

1

ЗРВ нахили та повороти. Біг до 30 м із високого старту. Метання малого м’яча в горизонтальну ціль з відстані 6-8 м

18

1

ЗРВ зі скакалкою. Метання малого м’яча із-за голови на дальність. Рухливі ігри

19

1

ЗРВ без предметів. Стрибки зі скакалкою. Рухливі ігри .

20

1

Стрибки без використання предметів: на місці. Ловіння м’яча однією та двома руками після відскоку від стіни, підлоги . Рухливі ігри.

21

1

Стрибки на одній, двох ногах. Вправи для профілактики плоскостопості: ходьба по дрібних предметах, біг на пальцях.

22

1

ЗРВ з предметами. Ходьба на підвищеній опорі. Вправи для профілактики плоскостопості.

23

1

ЗРВ імітаційного характеру. Танцювальна аеробіка. Рухливі ігри.

24

1

Вправи для профілактики плоскостопості. Комплекси ритмічних вправ.

25

1

Ходьба на підвищеній опорі з різним положенням рук та вантажем на голові. Стрибки по «купинах».

26

1

Загартування як засіб зміцнення здоров’я. Рухливі ігри та естафети.

27

1

Ознайомлення із зимовими видами спорту. Зимові рухливі ігри.

28

1

ЗРВ з предметами. Перелізання через перешкоду висотою від 80 до 100 см різними способами.

29

1

Вправи з виконанням упорів , висів. Елементи акробатики.

30

1

Елементи акробатики: перекид боком та вперед. Лазіння по горизонтальній та похилій гімнастичній лаві.

31

1

ЗРВ для формування постави. Елементи акробатики: стійка на лопатках із зігнутими та прямими ногами.

32

1

Урок-гра «Старти звірят».

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»