Інтегрований урок (українська мова, англійська мова)

Опис документу:
Мета. Вчити дітей складати тексти-описи, розвивати усне мовлення, образність мислення, вміння добирати слова, найбільш вдалі для опису; грамотно, логічно і послідовно формулювати думки та поєднувати їх у зв’язному викладі; вдосконалювати навички говоріння; повторити лексичний матеріал за темою «Тварини», граматичні структури; виховувати любов до тварин.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Інтегрований урок

(українська мова, англійська мова)

2 клас

Тема. Живий світ навколо нас. Вчимося малювати словами (опис лисички).

Мета. Вчити дітей складати тексти-описи, розвивати усне мовлення, образність мислення, вміння добирати слова, найбільш вдалі для опису; грамотно, логічно і послідовно формулювати думки та поєднувати їх у зв’язному викладі; вдосконалювати навички говоріння; повторити лексичний матеріал за темою «Тварини», граматичні структури; виховувати любов до тварин.

Обладнання. Ілюстрації із зображенням тварин; індивідуальні картки із завданнями; таблиця «Схема тексту-опису».

Тип уроку. Урок-запрошення «В гості до Лисички».

Т – 1 – вчитель української мови

Т – 2 – вчитель англійської мови

Клас поділено на чотири групи, у кожної групи на столах по чотири конверти із зображенням диких і свійських тварин.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

Треба дружно привітатись:

«Добрий день» – «Good day»,

Дружно голосно сказати:

«Добрий день» – «Good day»,

Вліво, вправо поверніться,

Туди-сюди посміхніться,

«Добрий день» – «Good day».

ІІ. Актуалізація опорних знань. Обговорення погоди. (Т-2)

  1. Розвиток діалогічного мовлення.

What is weather like today?

Why do you think so?

Is it cold?

Is the sun shining?

Is it slippery?

What can you say about the trees?

Is it snowing?

  1. Вірш.

The snow is falling

The wind is flowing

The ground is white

All day and all night.

ІІІ. Повідомлення теми уроку. (Т-1)

– Сьогодні у нас незвичайний урок. Ми всі запрошені в гості до лісової мешканки. Запрошені не тільки ми, а ще й звірята. Загадка нам допоможе відгадати до кого ми запрошені.

IV. Робота над новим матеріалом.

  1. Відгадування загадки. (Т-1)

В темнім лісі проживає,

Довгий хвіст пухнастий має,

Їй на місці не сидиться,

А зовуть її ___________. (Лисиця)

  1. Гра «Розмісти тварин». Повторення засвоєної лексики: свійські і дикі тварини. (Т-2)

Учні по черзі прикріплюють на магнітну дошку ілюстрації із зображенням тварин, називаючи їх.

This is a: elk, fox, squirrel, boar, bear,wolf, hare.

This is a: hen cow, pig, kitten, cat, dog, duck.

  1. Фізкультхвилинка.

V. Робота над темою уроку (робота в групах).

1. Повторення граматичного матеріалу, складання деформованих речень (Т-2).

– Наша Лисичка хотіла написати про себе, але де не візьмись і Вітер-пустун з’явився. Та так сильно дмухнув, що всі слова в реченні розлетілись хто куди. Засмутилась Лисичка, як їй тепер слова на місця повернути. Просто біда! Діти, допоможіть Лисичці.

a, is, fox, This. (This is a fox)

in, It, forest, the, lives. (It lives in the forest.)

is, It, red. (It is red.)

much, it, I, very, like. (I like it very much.)

2. Робота над складанням опису лисички. (Т-1)

а) Слово вчителя.

– А зараз ми маємо зробити подарунок Лисичці. Допоможуть нам у цьому запитання і словничок. Щоб добре виконати завдання, треба дотримуватись таких умов:

  • Давати повні відповіді на питання.

  • Послідовно викладати свої думки.

  • Стежити за мовою.

б) Відповіді на питання.

– Де живе Лисичка?

– Яку має шубку?

– Які в лисички мордочка, вуха, очі?

– Який у неї хвіст?

– Які вона має звички?

в) Словникова робота.

Лісова мешканка, руда, м’яка шубка, мордочка витягнута, вуха гострі, пухнастий хвіст, хитра, обережна.

г) Робота з таблицею «Схема опису».

Зачин

Що (кого) описуємо

Основна

частина

Ознаки предмета

Кінцівка

Своє ставлення до предмета опису

д) Усне складання опису (2-3 учні)

ж) Запис тексту – опису у зошиті.

з) Перевірка виконаного завдання.

VІ. Підсумок уроку.

– Якщо ви правильно відгадаєте загадки, то зможете прочитати, що сказала Лисичка.

I like honey, but not bees.

Sometimes I fall from the trees,

Though it happens very rare,

Who am I? I’m a little bear. (Ведмідь)

Прийшла кума із довгим віником

На бесіду із нашим півником,

Схопила півня на обід

Та й замела мітлою слід. (Лисиця)

I’m a little furry ball

I like milk most of all.

On my house it’s written,

That I’m a little kitten. (Кошеня)

Баба чубата, сорочок багато.

Як вітер подує, то й холод чує. (Курка)

I’m going through desert

A very serious guy.

I have a hump on my back

Who am I? A camel. (Верблюд)

В

Е

Д

М

І

Д

Ь

Л

И

С

И

Ц

Я

К

О

Ш

Е

Н

Я

К

У

Р

К

А

В

Е

Р

Б

Л

Ю

Д

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
1
2
дн.
0
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!