ХІД УРОКУ:
І. Організаційний момент
Всі сідайте тихо, діти,
Домовляймось не шуміти,
На уроці не дрімати,
А старанно працювати.
ІІ. Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку
- Давайте з вами відгадаємо ребус і дізнаємося тему нашого уроку(Відповідь: модель)
- Сьогодні ми дізнаємося, що таке модель, предметна та інформаційна модель
ІІІ. Актуалізація опорних знань. Правила техніки безпеки
- Дітки, а ви пам’ятаєте, що ми з вами вивчали на минулому уроці?
( Так, ми вивчали як намалювати сніжинку в графічному редакторі)
- А хто пам’ятає послідовність малювання в графічному редакторі? Що потрібно спочатку зробити?
ІV.Вивчення нового матеріалу
Відгадай загадку.















