інформація для батьків : Нова гра "Червона сова"

Опис документу:
Нова гра "Червона сова" (інформація для батьків) Вона працює за принципом сумнозвісного "Синього кита". Правила цієї суїцидальної гри для дітей шокують, а так звані "куратори" вимагають неможливого. Розповідаємо все, що таке "Червона сова" та як вберегти від неї дитину. Основні поради, як вберегти дитину від "Червоної сови".

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

УВАГА !!!

Нова гра "Червона сова"

(інформація для батьків)

Вона працює за принципом сумнозвісного "Синього кита". Правила цієї суїцидальної гри для дітей шокують, а так звані "куратори" вимагають неможливого. Розповідаємо все, що таке "Червона сова" та як вберегти від неї дитину.

"Червона сова" вже знайшла перших жертв в Україні. У поліції повідомили, що 14-річна школярка Лєра з Києва на кілька днів втекла з дому. Дівчинку у відчуженому стані знайшли в Умані – у неї були порізані руки, розбитий телефон та інструкція для подальших дій у смертельній грі.

Червона сова: що це таке?

"Червона сова" – це нова суїцидальна гра для підлітків. Її поширюють у забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакте". Наразі в цій соцмережі діє сім груп "Сови". Час від часу деякі з них блокують, але вони знову відновлюють свою діяльність. При цьому групи – закриті, і заявки на вступ приймають лише від дітей.

Додамо, що "Червона сова" почала набирати оберти в соцмережах місяць тому, і завдяки російським блогерам, які "заробляють" собі перегляди на цій темі, гра вийшла за межі інтернету і стала справді небезпечною.

Правила "Червоної сови"

Концепція гри "Червона сова" дуже схожа на "Синього кита" – у ній є "куратор", листування "ВКонтакте", жертви-підлітки і приз за перемогу (який саме – точної інформації немає). Але є й певні відмінності.

Ось як "грають" у "Червону сову": в особисті повідомлення "ВКонтакте" підлітку пише загадковий "куратор" і каже, що потрібно "Не спати 12 днів". Під час гри куратор перевіряє гравця словами "Сова не спить?". Відповідати потрібно "Сова ніколи не спить".

На додачу, "гравець" завжди має бути онлайн, а коли "куратор" надсилає відео – його потрібно відразу подивитися. Виконуєш завдання, не спиш 12 днів – і тоді нібито отримуєш "приз".

Майбутніх жертв "куратори" шукають через друзів "гравців" або просто в соцмережах. Одним із перших діти отримують завдання розповісти про однокласників та рідних. Наступне завдання у "Червоній сові" – залучити їх до групи смерті.

Як "куратори" погрожують учасникам "Червоної сови"

Схема насправді дуже проста: послідовники "Синього кита" використовують залякування, аби домогтися свого. Спершу діти-"гравці" отримують посилання, при переході на яке вибиває помилку. Опісля "куратори" переконують, що так вони дізналися адресу учасника гри. Якщо ж дитина відмовиться виконувати якесь завдання, її погрожуватимуть "розбірками".

Основні поради, як вберегти дитину від "Червоної сови"

Батьки, ви мусите стежити за станом своїх дітей. Ці ознаки в їхній поведінці можуть свідчити про те, що ваше чадо почало грати в "Червону сову":

  • відчуженість

  • втома

  • постійно хоче спати

  • сидить в мережі посеред ночі

  • з'являються порізи на руках

Якщо ви помітили це в дитини – не кричіть на неї! Краще відверто та щиро поговоріть з нею. Переконайте, що ви допоможете їй покинути гру та захистите від "кураторів". Головне – не панікуйте, а зробіть усе можливе, щоб вберегти свою дитину.

P.S. Не доносьте цю інформацію до дітей. Будьте уважними і спостережливими. Спілкуйтеся з ними частіше.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Картографія та топографія»
Довгань Андрій Іванович
36 годин
590 грн