Нова гра "Було — не було" спеціально для батьків дітей, які навчались на дистанційному навчанні!
Чи згадуєте ви той непростий період онлайн-уроків, технічних збоїв, вічних проблем з Wi-Fi та незрозумілих домашніх завдань? Створила гру, яка допоможе посміятись, згадати пережите й трохи полегшити емоційний багаж останніх років.
🎲 "Було — не було: дистанційка" — це легка, весела та дуже правдива гра.
📌 Гру можна адаптувати для онлайн або офлайн зустрічей з батьками.




