Хімічні задачі екологічного змісту

Хімія

Для кого: 11 Клас

18.10.2021

46

3

0

Опис документу:

Даний матеріал розрахований на учнів 11 класу. Він дає можливість ще раз повторити матеріал з хімії та біології: алгоритми розв'язування розрахункових задач з хімії; пригадати основні біологічні процеси (дихання, фотосинтез), а також дає можливість старшокласникам задуматись над питаннями екологічної спрямованості.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Хімічні задачі екологічного змісту

  1. Під час екологічного суботника учні класу посадили 60 дерев. Обчисліть, який об'єм кисню виділять ці дерева в майбутньо­му за вегетаційний період, якщо одне дерево за цей період вбирає 42 кг карбон(IV) оксиду (н. у.)?

  2. За добу людина в середньому споживає 430 г кисню. Скільки вуглекислого газу потрібно увібрати в процесі фотосинте­зу рослинам, щоб утворилася потрібна кількість кисню?

  3. Один гектар соснового лісу 20-річного віку за добу виділяє 20 кг кисню. Який об'єм кисню надходить щодоби в атмосферу Волинської області, якщо площа лісів Волині становить 225 тис. га? Який об'єм карбон(IV) оксиду буде поглинатися(н. у)?

  4. Один гектар соснового лісу 20-річного віку в процесі фото­синтезу за один рік виділяє 7200 кг кисню, що вистачає для дихання 200 людей. Яка маса кисню на рік потрібна для дихання учнів вашо­го класу, школи? Скільки гектарів соснового лісу, може виділити потрібну масу кисню?

  5.  Стаціонарними джерелами за­бруднення щороку в серед­ньому викидається 1230 тис. т карбон(IV) оксиду. Скільки де­рев за вегетаційний період мо­жуть поглинути цю масу кар­бон діоксиду, якщо одне дерево за вегетаційний період вбирає близько 42 кг вуглекислого газу? Скільки глюкози й кисню при цьому буде синтезовано?

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.