16.03.2023 року, у Києві відбулася презентація Стратегії впровадження ґендерної рівності у сфері освіти до 2030 року. Уповноважена Кабінету Міністрів з питань ґендерної політики Катерина Левченко зазначила, що цей документ допоможе українському суспільству швидше позбавлятися від дискримінаційних практик та стереотипів.
Даний матеріал пропонується розглянути як з учнями, так і з дорослими.













































