Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

Година спілкування "Людина серед людей"

Різне

Для кого: 10 Клас

28.08.2019

1275

42

0

Опис документу:
Матеріали до підготовки першого уроку. Мета: формувати особистість, здатну до відповідальності, через увагу до морально-етичних цінностей (гідності, справедливості, толерантності, небайдужості); формувати світобачення, критичне сприйняття власного «я»; розвивати навички спілкування.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема. Людина серед людей.

Мета. Формувати особистість здатну до відповідальності, через увагу до морально-етичних цінностей (гідності, справедливості, толерантності, небайдужості); формувати світобачення, критичне сприйняття власного «я»; розвивати навички спілкування.

Хід заняття

І Вступне слово вчителя.

ІІ Спілкування – засіб чи мета?

Спілкування — це процес взаємодії між людьми, в якому відбуваються обмін діяльністю, інформацією, досвідом, умінням і навичками, а також результатами діяльності.

Спілкування може бути не тільки засобом, а й метою. Кожній людині властива потреба в спілкуванні. Якщо в однієї людини є яблуко і в іншої є яблуко, як відзначав відомий англійський драматург Бернард Шоу, то після обміну в них залишиться по одному яблуку. Але якщо у людини є ідея і в іншої є ідея, то після обміну в них залишиться по дві ідеї. Тобто під час спілкування відбувається не лише обмін, а й перетворення надбання кожного учасника спілкування в їх спільне надбання. Тому саме через спілкування відбувається навчання й виховання людини, засвоєння нею різних форм соціального досвіду. Водночас саме в спілкуванні виявляють себе й розкриваються різноманітні риси та властивості людини, її внутрішній світ, який стає доступним для інших.

ІІІ Культура спілкування є мистецтвом?

Ситуація:

Коли ми мимохідь зустрічаємося з незнайомими нам людьми, як правило, обмінюємося з ними поглядами, звертаємо увагу на їхню зовнішність. І те, що ми помічаємо в очах іншої людини: сум, радість, зневагу, подив, привітність тощо, відбивається, як у дзеркалі, у нас самих, піднімає або псує наш настрій. Так само — позитивно чи негативно — діють на нас і зовнішність та поведінка інших людей. Зустріч із п'яним, який втратив людську подобу, лайливе чи грубе слово, почуте в людному місці, сварка або бійка, мимовільними свідками яких нам довелося бути, можуть не тільки безнадійно зіпсувати настрій, а й негативно вплинути на здоров'я.

Лікарів сьогодні хвилює зростання серцево-судинних захворювань, які нерідко закінчуються інфарктом. Ними ж установлено, що найголовнішою з причин, які призводять до інфарктів, є стресові стани, що породжуються хамством, грубістю, приниженням людської гідності. Підраховано, що у 18% випадків стресові стани виникають у чергах. Майже 5 частина їх породжується бюрократизмом. Ще більше — нездоровими стосунками у колективах, де процвітають заздрість, недоброзичливість, образи і підсиджування.

Прокоментуйте вислови:

І в житті, як на полі мінному,
я просила в
цьому сторіччі
хоч би той магазинний мінімум:
— Люди, будьте взаємно ввічливі! 
І якби на те моя воля, 
написала б я скрізь курсивами:
— Так багато
на світі горя, 
люди, будьте взаємно красивими!

Ліна Костенко

«Якщо одне-два привітних слова можуть зробити людину щасливою, треба бути негідником, щоб відмовити їй у цьому»,— писав американський філософ Томас Пейн.

Вирішення конфлікту в колективі.

  1. Безглуздо намагатися будь-що довести свою правоту, збирати «компромат» на свого суперника, доводити який він «поганий», а ви — «хороший». Треба стати вище особистих образ, не відповідати па образу тим же, а спробувати з'ясувати мотиви, які змусили іншу людину це зробити, не втрачати тактовності й не демонструвати своєї ворожості. Якщо навіть цього не зуміє оцінити людина, що чимось образила, то інші це побачать і підтримають вас.

  2. Слід бути уважними, вступаючи в новий колектив. Невідомо, які стосунки в ньому склалися, тому нерідко через «наївність» можна потрапити або поставити когось іншого в незручне становище. Намагаючись зблизитися з новими знайомими, продемонструвати їм свою „лояльність”, прагнучи встановити дружні стосунки, не слід відразу ж займати позицію якоїсь із конфліктуючих сторін, або—що ще гірше — «воювати на два фронти». Максимум доброзичливості до всіх, привітності, але водночас і збереження незалежності в судженнях і оцінках, які б базувалися тільки на власному досвіді,— ось, мабуть, та золота середина, якої повинен дотримуватися кожен новачок у колективі.

  3. Кожен має право на вираження своїх думок, тому особливого значення набуває культура дискусій і ведення діалогу: вміти стисло й чітко формулювати свої думки, доводити їх правильність і переконувати у цьому інших, уміти терпляче вислуховувати свого опонента, не перебивати його, ставитися з повагою до його позиції, а інтереси справи ставити вище особистих симпатій чи антипатій.

Завдання: 1. Наведіть приклади традиційного спілкування в Україні.

2. Проаналізуйте диспути, які відбуваються у вашому класі, і зробіть висновки про рівень їхньої культури.

ІV Дещо про мораль, або Де закінчується свобода людини... ( захист презентації з елементами бесіди)

Мораль - це форма суспільної свідомості, сукупність усвідомлюваних людьми принципів, норм, приписів, правил поведінки (Георг Вільгельм Фридрих Ге́гель).

Мораль – це зібрання угод, які люди уклали між собою під тиском взаємних потреб. Мета цієї науки – щастя якомога більшої кількості людей (Клод Адріан Гельвецій).

IV ст. до н. е. – Аристотель науку про чесноти характеру людини назвав етика.

ЗАПИТАННЯ: 1. Яка найвища чеснота нашого часу?

2. Де закінчується особиста свобода?

3. Що спонукає людину до дій моральних?( совість)

4. Чи можна пробудити совість у безсовісної людини?

5. Чого в житті треба соромитися?

6. Що таке віра? Як вона пов’язана з добром?

6. Чому виникає байдужість?

Прокоментуйте вислів:

"Не бійся ворогів - у гіршому випадку вони можуть вбити. Не бійся друзів - у гіршому випадку вони можуть зрадити. Бійся байдужих - вони і не вб'ють, і не зрадять, але тільки з їхньої мовчазної згоди існують на землі зрада і вбивство" (Бруно Ясенський).

V Висновки

  • Які моральні цінності вам близькі?

  • Чи було вам цікаво, що сподобалося?

  • Що хотіли б змінити в своїй особистості одразу і в майбутньому?

ДОДАТКИ

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ БАЙДУЖОСТІ:

1. Байдужість духовна, яка включає байдуже ставлення до себе в духовному значенні. Її гаслом є:«Візьму від життя все найкраще».

2. Байдужість через сумний досвід, який зламав дух. Людина до цього могла прагнути добра, допомагати іншим, піклуватися про людей, але через якусь несправедливість, наклеп чи погане ставлення інших розчарувалася в людях.

3. Байдужість егоїстична. Улюблений вислів: «Моя хата скраю» чи «Після мене хоч потоп».

4. Байдужість фізична. Коли людині байдуже, як вона харчується, байдуже до власного здоров'я. Коли з'являються шкідливі звички і людина не хоче їх позбутися, бо їй байдуже, що буде потім.

5. Байдужість психічна. Через хворобу чи депресію. Тоді людині байдуже не тільки до навколишніх, але й до самої себе.

ДОДАТКИ

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.