Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Фізичні й хімічні властивості середніх солей: взаємодія з металами, кислотами, лугами, іншими солями

pptx

Хімія

Для кого: 8 Клас

11.08.2022

42

3

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Даний цифровий навчальний ресурс інтегрований до теми «Основні класи неорганічних речовин» хімії 8 класу чинної програми з хімії 12-річної школи. У пропонованій презентації подано теоретичний матеріал по темі, фізичні та хімічні властивості солей. Електронний матеріал може бути використаний на уроках хімії 8 класу при вивчені, закріплені, повторені даної теми, при вивчені теми «Загальні способи добування солей», як елемент на уроках систематизації та узагальненні знань учнів таких як «Генетичний зв’язок між класами неорганічних речовин», «Поширення солей у природі».

Вищезазначені позиції практичної цінності матеріалів допоможуть учням якнайкраще усвідомити сутність даної теми, а творчим учителям конструювати уроки з графічними зображеннями, в яких структурним елементом слугуватиме дана презентація.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.