Ерудит-шоу "Пекельна фізична кухня" для учнів 8-9 класів

Фізика

Для кого: 8 Клас, 9 Клас

05.04.2020

465

1

8

Опис документу:
Папка "Ерудит-шоу "Пекельна фізична кухня" включає в себе: - конспект позакласного заходу; - презентацію позакласного заходу; - заставку "Початок заходу". Мета: повторити й закріпити основний матеріал у нестандартній формі; розширити знання про зв'язки фізики іншими предметами; в ігровій формі дати можливість учням проявити свої розумові та творчі здібності;сприяти інтелектуальному та духовному розвитку особистості.
Оберіть документ з архіву для перегляду:
Перегляд
матеріалу
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Пекельна фізична кухня Ерудит-шоу
Слайд № 1

Пекельна фізична кухня Ерудит-шоу

Фізичне меню на 05.03.2020 Евродесерт «Фізична паннакотта» 4 Фірмова страва від шеф-кухаря «Грецький салат із фізичних термінів і фактів» 1 Перша с...
Слайд № 2

Фізичне меню на 05.03.2020 Евродесерт «Фізична паннакотта» 4 Фірмова страва від шеф-кухаря «Грецький салат із фізичних термінів і фактів» 1 Перша страва «Борщ: фізичний слалом» 2 Друга страва «Ризотто ідей» 3 Кава з перцем 5 «Гостинці у корзинці» 6

Фірмова страва від шеф-кухаря «Грецький салат із фізичних термінів і фактів»
Слайд № 3

Фірмова страва від шеф-кухаря «Грецький салат із фізичних термінів і фактів»

Перша страва «Борщ: фізичний слалом»
Слайд № 4

Перша страва «Борщ: фізичний слалом»

Друга страва «Ризотто ідей»
Слайд № 5

Друга страва «Ризотто ідей»

Євродесерт «Фізична паннакотта»
Слайд № 6

Євродесерт «Фізична паннакотта»

Кава з перцем
Слайд № 7

Кава з перцем

«Гостинці у корзинці»
Слайд № 8

«Гостинці у корзинці»

Слайд № 9

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Учитель Савчук С. М.

05.03.2020

Мета:

формування предметних компетентностей: повторити й закріпити основний матеріал у нестандартній формі; розширити знання про зв'язки фізики іншими предметами; в ігровій формі дати можливість учням проявити свої розумові та творчі здібності;сприяти інтелектуальному та духовному розвитку особистості;

формування ключових компетентностей: розвивати стійкий інтерес до вивчення фізики, формувати творчу особистість, комунікаційну компетенцію; виховувати повагу до суперника, стійкість, волю до перемоги, спритність.

Обладнання. Зал оформлено у вигляді кухні, де розміщено книги кухонне приладдя. Перед входом - вивіска «Пекельна кухня», на стінах картини фруктів, учасники гри одягнені в фартухи, учитель і шеф-кухарі в ковпаках). (Звучить тиха музика).

Тип заняття: ерудит-гра

Перебіг заходу

1. (Свириденко Р.) Фізика — найважливіша інвестиція людства, яка визначила прогрес. Без неї не працював би жоден гаджет. Комп’ютери, засоби зв’язку, медицина, діагностика — все пов’язано з тим чи іншим розділом фізики.

2. (Бойчук А.) Сьогодні ми більше не живемо в темні віки науки, коли спалахи блискавки й епідемії хвороб вважалися діянням богів. У нас є велика перевага, якої не мали Жуль Верн з Леонардо да Вінчі: чітке розуміння законів природи.

3. (Шкіндер А.) В науці сила і в науці слава,

Світ без науки не такий яскравий,

То лиш здається, що без неї краще жити,

Бо лиш вона все здатна пояснити!

4. (Савчук С. М.) Сьогоднішній день ми присвятили фізиці ― одній з найдавніших наук, без якої немислимий подальший розвиток людства, науці цікавій, захоплюючій, могутній. Значення фізичних знань у нашому житті дійсно важко оцінити.

Доброго дня, шановні друзі!

Вітаємо вас у фізичній пекельній кухні! Так, вам не почулося! Адже в народі кухнею прийнято називати не тільки місце для приготування їжі. Це місце, де розробляються рецепти проектів, а саме: архітектурних, конструкторських, математичних, фізичних.

(Вибір шеф-кухарів команд, вибір складу команд, вибір назви команд, одягання атрибутики).

(Команди займають місця; правила роботи команд)

Фантазувати, творити свої кулінарні шедеври сьогодні будуть жовта і синя кухні. Дегустацію фізичних блюд сьогодні проводитиме наше вельмишановне журі:(__________________________________________________________________________________________________________________________________). Увага! (Заставка «Початок») Ми відкриваємо пекельну фізичну кухню! (Слайд 2) До вашої уваги пропонується фізичне меню на 05.03.2020р.

(Слайд 3) І так, переходимо до фірмової страви від шеф-кухаря «Грецький салат із фізичних термінів і фактів».

Виконаємо тестові завдання в тестовому online-сервісі Plickers. За кожну правильну відповідь по 1 балу.

(Підсумки першого конкурсу).

(Слайд 4) Переходимо до першої страви «Борщ: фізичний слалом».

У справі кухаря головне – талант, почуття смаку та фантазія. Борщ — овочева страва з м'ясом або грибами, традиційна страва східних слов'ян. Найпопулярніша страва на столі українців. Він готується в кожній хаті, кафе, ресторані і посідає третє місце за популярністю серед традиційних страв різних країн. У склад борщів входить до 20 найменувань продуктів.

Тож пофантазуйте над фізичними явищами та якнайбільше назвіть, які з них виникають під час приготування борщу? За кожну правильну відповідь по 1 балу. (Обдумування 1 хв. Легка музика). (Варіанти відповідей: нагрівання води, кипіння води, пароутворення, конденсація пари на кришці, нагрівання каструлі, дифузія між молекулами води і повітря, дифузія між молекулами води та інгредієнтів, звук під час кипіння, плавлення жиру під час приготування зажарки).

(Підсумки другого конкурсу).

(Слайд 5) Наступним нашим кулінарним шедевром стане друга страва «Ризотто ідей». Дослід з картоплиною у солоній воді. За повну обгрунтовану відповідь - 3 бали; за необгрунтовану відповідь – 1 бал.

(Підсумки третього конкурсу)

(Слайд 6) І десертом нашого шоу буде «Фізична паннакотта».

Виконаємо вправу «Знайди пару» в інтерактивному online-сервісі LearningApps.org. За кожну правильну відповідь по 1 балу.

(Підсумки четвертого конкурсу).

(Слайд 7). Я думаю ви будете не проти приготувати каву. А як щодо кави з перцем?

Пропоную вам виконати вправи, які зашифровані в QR-кодах, з посиланням на мій Google-диск. За кожну правильну відповідь по 1 балу.

(Конденсація, електрика, заземлення)

(Підсумки пятого конкурсу).

(Слайд 8). І як же обійтись без гостинця «в дорогу». Останнє приготування «Гостинці у корзинці».

Конкурс капітанів. Можливе обговорення з командою. Відгадайте анаграми. За кожну правильну відповідь по 1 балу.

АСТМА (маса)

ТИГУСНА (густина)

ТЯРЕТ (тертя)

ГАРУНАП (напруга)

ТАЛОТЕП (теплота)

ВИДКІШТСЬ (швидкість)

(Підсумки шостого конкурсу та гри)

Таблиця оцінювання

Меню на 05.03.2020

Максимальна кількість балів

Жовта

кухня

Синя

кухня

  1. Фірмова страва від шеф-кухаря «Грецький салат із фізичних термінів і фактів»

За кожну правильну відповідь по 1 балу

  1. Перша страва «Борщ: фізичний слалом»

За кожну правильну відповідь по 1 балу

3. Друга страва

«Ризотто ідей»

За повну обгрунтовану відповідь - 3 бали;

за необгрунтовану відповідь – 1 бал.

4. Євродесерт

«Фізична паннакотта»

За кожну правильну відповідь по 1 балу

  1. 5. Кава з перцем

За кожну правильну відповідь по 1 балу

  1. 6. «Гостинці у корзинці»

За кожну правильну відповідь по 1 балу

Разом

(Слайд 9) Я дякую усім, хто завітав на нашу творчу кухню. Сподіваємося, що, спробувавши екзотичні блюда, ви не розчарувалися. На завершення зустрічі хочу побажати вам хорошого апетиту до вивчення фізики. Адже набуті зараз знання і вміння вам обов’зково знадоблятьсяу житті. Будьте різнобічно освіченими! Наша кухня закривається. Спасибі за увагу.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця