Завдання вчителя хімії полягає в тому, щоб довести, що жодна людина не може стояти осторонь проблеми довкілля, оскільки кожен із нас – частка природного світу. Ми всі залежимо від середовища, яке нас оточує, а воно залежить від нас. Як сказав польський письменник-фантаст Станіслав Лем і щоб кожен замислився над змістом сказаного: »Або ми врятуємося разом, або майже ніхто з нас не врятується».
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.