Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Цивільний захист у закладах освіти: складаємо мобілізаційний план
»
Взяти участь Всі події

Додатковий матеріал до уроку "Неметалічні елементи"

Хімія

Для кого: 7 Клас, 8 Клас, 11 Клас

02.03.2021

135

2

0

Опис документу:
ВИПАДКОВІ ВІДКРИТТЯ В ХІМІЇ : ЙОД Йод було відкрито випадково у Франції на початку 19 століття. Під час Наполеонівських війн Франція шукала заміну попелу дерев, що використовувався як джерело карбонату натрію Na2CO3, для виробництва поташу, однієї з складових частин пороху.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ВИПАДКОВІ ВІДКРИТТЯ В ХІМІЇ : ЙОД

Йод було відкрито випадково у Франції на початку 19 століття. Під час Наполеонівських війн Франція шукала заміну попелу дерев, що використовувався як джерело карбонату натрію Na2CO3, для виробництва поташу, однієї з складових частин пороху.

1811 року, коли одного разу Куртуа використав більш концентровану кислоту, він помітив фіолетову пару, що підіймалася з посудини. Пара конденсувалася на стінках посудини у вигляді блискучих фіолетових кристалів. 2I- + H2SO4 → I2 + SO32- + H2O  

Куртуа дав новій речовині назву iodine від грецького слова iodes – «фіолетовий». Невдовзі лікарі зрозуміли, що йод необхідний для нормальної роботи щитовидної залози, тепер йодом штучно збагачують кухонну сіль.  

У вільному стані І2 не зустрічається. Основна частина йоду у світі виробляється в Чилі та Японії. У Чилі йод виробляється з йодату кальцію Ca(IO3)2  . У Японії йод виробляється з розсолів, що супроводжують газові родовища.

Найчутливішою до нестачі йоду в організмі є нервова система. Тож у разі стабільного йододефіциту в дитини з раннього віку відбувається затримка психічного розвитку, а за класичної форми йододефіциту розвивається кретинізм. Такі діти малі на зріст, з непропорційними частинами тіла і різким відставанням у розумовому розвиткУ.

Нестача йоду викликає захворювання зоб – збільшення щитовидної залози.

ПРОДУКТИ, ЩО БАГАТІ НА ЙОД

  • білА рибА та морепродукти (минтай, хек, тріска, мідії)

  • морська капуста (ламінарія)

  • овочі (картопля, редиска, часник, буряк, томати, баклажани, спаржа, зелена цибуля, щавель, шпинат)

  • фрукти (банани, апельсини, лимони, дині, хурма)

  • яйця

  • молоко

  • яловичина

  • волоські горіхи

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.