Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Критика і розвиток. Як не знищити мотивацію
»
Взяти участь Всі події

Додатковий матеріал до уроку "Метали" (цікаві факти)

Хімія

Для кого: 7 Клас, 8 Клас, 11 Клас

01.03.2021

107

4

0

Опис документу:
Все про магній : цікаві факти про магній та його роль в організмі людини,як поповнити вмвст магнію ?. Магній та … інфаркт. Досліди, які були проведені угорськими вченими на тваринах, показали, що нестача магнію в організмі людини підвищує схильність до інфаркту.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Магній : цікаві факти.

  • Магній та … інфаркт.

Досліди, проведені угорськими вченими на тваринах, показали, що нестача Mg в організмі підвищує схильність до інфаркту. Одним собакам давали корм збагачений солями магнію, а іншим ні. До кінця експерименту ті собаки, в раціоні яких було мало Mg, «заробляли» інфаркт міокарда.

  • Смачні ліки, що містить Mg.

Зелена цибуля, шпинат, капуста броколі, кріп, базилік, м’ята, насіння соняшника та гарбуза, сезам, какао, мигдаль, банани, авокадо, квасоля, арахіс, курага,

  • Бережіть магній

Французькі біологи вважають, що магній допоможе в боротьбі з таким серйозним захворюванням як перевтома. Дослідження показали, що в крові людей, що перевтомлені, міститься менше Mg, ніж у здорових. Навіть невеликі відхилення від норми не проходять безслідно. Важливо пам’ятати, що в тих людей, що часто та з будь-якого приводу дратуються, вміст магнію зменшується. В таких людей порушується робота серцевого м'яза.

  • Магній карбонат та рідкий кисень

Великі ємності для зберігання рідкого кисню, як правило, виготов-ляють у формі циліндра чи кулі – щоб зменшити втрати тепла. Але потрібена надійна теплоізоляція. Роль надійного та дешевого тепло ізолятора виконує пухкий порошок магній карбонату.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.