Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Буклет "Поради для підлітків: як зберегти психічне здоров’я під час війни"

Вміст матеріалу:
pub
Поради для підлітків як зберегти психічне здоров’я під час війни.pub
1,4 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Уявіть, що ваше психічне здоров’я, а також енергія та мотивація — це капітал. Капітал збільшується, коли «доходи» перевищують «витрати», тобто коли ви достатньо відпочиваєте і повністю відновлюєте сили для повноцінного життя. У такому випадку ви почуваєтесь бадьоро, отримуєте задоволення від роботи та легше переживаєте стресові ситуації.

Якщо ж ви працюєте більше, ніж відпочиваєте, ваш організм не встигає відновити сили, і ресурсний стан порушується, що може призвести до вигорання, синдрому хронічної втоми чи навіть депресії.

Ось чому важливо приділяти увагу відпочинку та перезавантаженню. І робити це потрібно регулярно, а не лише тоді, коли з’являються проблеми. Ресурсний стан легше підтримати, ніж відновити.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.