Атестаційна характеристика діяльності вчителя географії та історії

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразок атестаційної характеристики про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика діяльності учителя

географії та історії

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ПІБ вчителя

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту за спеціальностями вчитель географії та вчитель мате­матики та фізики. Працює за отриманим фахом у Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 07 березня 20__ року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 18 годин на тиждень.

У 20__ році ПІБ вчителя підвищила кваліфікацію в Донецькому національному університеті на курсах керівників ЗНЗ та фахівців природничо-математичного та гуманітарного циклів з питання «Управління навчальним закладом».

Вчитель має ґрунтовний рівень теоретичної та методичної підготовки. Володіє необхідними прийомами, сучасними освітніми технологіями, успішно використовує на заняттях інформаційно-комунікативні технології. Вирізняється вмінням нестандартно та професійно вирішувати педагогічні проблеми. Створює можливості для оптимального розумового, емоційно-вольового, естетичного розвитку учнів. Постійно працює над розвитком пізнавальної та творчої активності учнів.

Працюючи над проблемою «Розвиток самоосвітньої компетентності учнів на уроках географії та історії», застосовуючи нестандартні форми проведення уроків досягає високого рівня самоосвітньої діяльності учнів. Володіє різними формами позаурочної роботи та якісним їх застосуванням, що стимулює пізнавальний інтерес учнів до предмету. З метою саморозвитку та самоосвіти, в 20__ році брала участь в авторських вебінарах весняної та осінньої сесій онлайн-проекту видавництва «Ранок» «Інтерактивна школа творчого вчителя», за що отримала сертифікати.

Учні ПІБ вчителя беруть активну участь у шкільних та районних олімпіадах з історії та географії. Також її вихованці є активними учасниками Міжнародного природничого конкурсу «Колосок».

ПІБ вчителя постійно працює над своїм фаховим самовдосконаленням та ділиться педагогічним досвідом. Друкує власні педагогічні роботи в фахових журналах «Географія», «Відкритий урок: розробки, технології, досвід», «Учительський журнал он-лайн», за що отримала сертифікати від видавництв. У 20__ році стала учасником І Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу «КОЛОСОК» та отримала Диплом лауреата «Учитель популяризатор у номінації «Географія»».

ПІБ вчителя бере активну участь у роботі шкільного та районного методичних об'єднан­ь вчителів природничого циклу, передає свій педагогічний досвід молодим вчителям, висту­пає з доповідями, проводить відкриті уроки.

Має активну життєву та громадську позицію. Постійно бере участь у культурно-масових заходах школи та села.

Ініціативна, організована, вольова та об’єктивна, гуманістично спрямована у стосунках з оточуючими, принципова, уміє швидко прийняти правильне рішення у складних педаго­гічних ситуаціях. Користується повагою серед колег, учнів та батьків.

ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та претендує на підтвердження кваліфікаційної категорії  «спеціаліст першої категорії».

Директор Переїзнянської ЗОШ І-ІІ ступенів __________

З характеристикою ознайомлена __________

27 лютого 20__ року

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
0
дн.
0
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!