Атестаційна характеристика діяльності вчителя біології

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразок атестаційної характеристики про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика діяльності учителя біології

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ПІБ вчителя

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель біології та працює вчителем біології в Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 09.04.20__ року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 16 годин на тиждень та 3 години індивідуального навчання в 5-6 класах.

У 20__ році ПІБ вчителя пройшла курси підвищення кваліфікації у Луганському державному педагогічному університеті на очно-дистанційних курсах за кредитно-модульною системою навчання для вчителів біології, виконала випускну роботу на тему «Використання інтерактивних методів навчання при викладанні біології» з оцінкою «відмінно».

Під час роботи в навчальному закладі ПІБ вчителя зарекомендувала себе як відповідальний педагог, який вдосконалює свій професійний рівень, на уроках використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів, володіє методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позаурочної роботи; на середньому рівні застосовує інноваційні технології у навчально-виховному процесі; знає основні нормативно-правові акти у галузі освіти.

На середньому рівні володіє комп’ютером, іноді застосовує комп’ютерний супровід під час проведення уроків. На уроках панує творча, доброзичлива атмосфера, але не всі учні беруть активну участь у навчально-виховному процесі. Досягла належного рівня засвоєння учнями навчального матеріалу та якості їх знань з предмету на достатньому рівні.

Приділяє увагу роботі з обдарованими учнями, готує учнів до участі в учнівських олімпіадах, конкурсах.

ПІБ вчителя є керівником шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки.

В міжатестаційний період брала участь у професійних конкурсах: районний етап «Учитель року-2011» в номінації «Учитель біології» (результат – 4 місце), «Учитель року-2015» в номінації «Учитель хімії» та «Класний керівник року-2014» на шкільному рівні.

З 2011 року учні ПІБ вчителя постійно беруть участь у Міжнародному природничому конкурсі «Колосок», на якому отримують «Золоті» та «Срібні» сертифікати.

Має активну життєву та громадську позицію.

Вимоглива до себе та учнів. Має достатній рівень відповідальності. Користується повагою серед учнів та батьків.

ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та претендує на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Директор Переїзнянської ЗОШ І-ІІ ступенів __________

З характеристикою ознайомлений __________

27 лютого 20__ року

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
4
міс.
1
2
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!