Атестаційна характеристика діяльності вчителя англійської мови

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразок атестаційної характеристики про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика діяльності учителя англійської мови

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ПІБ вчителя

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель англійської мови, івриту, зарубіжної літератури та працює за отриманим фахом у Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з 20__ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст». Не атестувалася. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 17 годин на тиждень та 2 години індивідуального навчання в 6 класі.

У 20__ році ПІБ вчителя пройшла курси підвищення кваліфікації у Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на очно-дистанційних курсах за кредитно-модульною системою навчання для вчителів англійської мови, виконала випускну роботу на тему «Впровадження ЄМП (європейського мовного портфоліо) у навчання іноземних мов» з оцінкою «відмінно».

Під час роботи в навчальному закладі ПІБ вчителя зарекомендувала себе як відповідальний педагог, який постійно вдосконалює свій професійний рівень, на уроках використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів, на достатньому рівні володіє сучасними освітніми технологіями методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позаурочної роботи; застосовує інноваційні технології у навчально-виховному процесі; знає основні нормативно-правові акти у галузі освіти.

На належному рівні володіє комп’ютером та іноді застосовує комп’ютерний супровід під час проведення уроків. Володіє достатнім рівнем науково-теоретичної підготовки. Завдячуючи правильній організації роботи, вона досягла належного рівня засвоєння учнями навчального матеріалу та якості їх знань з предмету на достатньому рівні.

Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, готує учнів до участі в учнівських олімпіадах, конкурсах.

ПІБ вчителя є керівником шкільного методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки.

З 2013 року учні ПІБ вчителя беруть участь у предметній Всеукраїнській олімпіаді «Олімпус» з англійської мови та Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», за результатами яких, отримали дипломи та сертифікати учасників і переможців.

Має активну життєву та громадську позицію.

Вимоглива до себе та учнів. Має достатній рівень відповідальності. Користується повагою серед колег, учнів та батьків.

ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та претендує на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Директор Переїзнянської ЗОШ І-ІІ ступенів __________

З характеристикою ознайомлена __________

27 лютого 20__ року

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
0
7
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!