Атестаційна характеристика діяльності педагога-організатора

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразок атестаційної характеристики про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика діяльності педагога-організатора

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ПІБ вчителя

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель української мови, літератури, зарубіжної літератури, українознавства. Працює педагогом-організатором у Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст». Не атестувалася. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 4 години на тиждень.

У 20__ році ПІБ вчителя підвищила кваліфікацію у Донбаському державному педагогічному університеті на курсах з питання «Виховання патріотичного ставлення учнів» для педагогів-організаторів ЗНЗ.

Під час роботи в навчальному закладі ПІБ вчителя зарекомендувала себе мудрим, творчим, доброзичливим, ініціативним працівником, який сумлінно відноситься до своєї роботи, проявляє ґрунтовну, професійну компетентність. У спілкуванні з колегами дружелюбна, ввічлива, а з учнями уважна, коректна. У своїй роботі з дітьми вміє зацікавити, запалити, допомогти.

Під її керівництвом у школі створено дитячо-юнацьке об’єднання «Веселкова республіка». ПІБ вчителя проводить виховні заходи, які вдало продумані, правильно організовані і цікаво проведені. Педагог у своїй роботі враховує вікові, індивідуальні та психологічні особливості своїх вихованців, сприяє розвитку їх здібностей, талантів, навичок самодіяльності, самоврядування, організації дозвілля і відпочинку.

Педагог-організатор здійснює зв'язок з дитячими об’єднаннями, сприяє розвитку у школярів самодіяльності, навичок самоврядування, утвердженню в дитячих колективах принципів демократії, гуманізму, пріоритетності загальнолюдських цінностей. Тісно співпрацює з педагогічним колективом та здійснює зв'язок педагогічного колективу школи з дитячими об’єднаннями. Вживає заходів щодо попередження бездоглядності серед неповнолітніх, здійснює індивідуальну роботу з педагогічно занедбаними підлітками.

Спільно з класними керівниками ПІБ вчителя проводить цікаві ранки, конкурси, свята, бесіди, зустрічі, ігри, загальношкільні лінійки за підсумками роботи, рейди бережливих, вечори відпочинку.

Працює над проблемою «Вдосконалення роботи учнівського самоврядування та їх вплив на формування в учнів свідомої дисципліни, правової культури».

ПІБ вчителя бере активну участь у методичній роботі школи, виступає на засіданнях педагогічної ради школи, семінарах, шкільних методичних обєднаннях класних керівників. Нею розроблено сценарії виховних заходів різного спрямування.

ПІБ вчителя проявляє ініціативу, творчість у роботі, володіє сучасними формами і методами забезпечення виховного процесу у навчальному закладі. Систематично займається професійним самовдосконаленням та самоосвітою. Володіє організаторськими здібностями, користується повагою серед учнів, колег, батьків.

ПІБ вчителя відповідає займаній посаді та претендує на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Директор Переїзнянської ЗОШ І-ІІ ступенів __________

З характеристикою ознайомлена __________

27 лютого 20__ року

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
4
міс.
1
2
дн.
1
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!