Атестаційна характеристика діяльності бібліотекаря

Опис документу:
Даний матеріал буде корисний як адміністрації закладу загальної середньої освіти, так і членам атестаційної комісії. Зразок атестаційної характеристики про роботу педагогічного працівника у міжатестаційний період.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Характеристика

діяльності бібліотекаря

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ПІБ вчителя

ПІБ вчителя має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель біології, працює бібліотекарем в Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з ___ року. Загальний стаж педагогічної діяльності __ років.

ПІБ вчителя має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» (як вчитель), підтверджену рішенням атестаційної комісії Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 14.03.20__ року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 17,5 годин на тиждень: 2 години природознавства в 5 класі, 9 годин біології в 6-9 класах, 5,5 годин хімії в 7-9 класах, 1 годину індивідуального навчання в 7 класі та 0,5 ставки бібліотекаря.

З 26.03.20__р. по 12.06.20__р. ПІБ вчителя пройшла курси підвищення кваліфікації у Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за індивідуальною формою навчання для категорії бібліотекарів ЗНЗ, виконала випускну роботу на тему «Впровадження в практику роботи бібліотечних працівників новітніх інформаційних технологій» з оцінкою «відмінно».

На достатньому рівні володіє нормативно-правовими документи щодо діяльності шкільної бібліотеки, проводить бібліотечно-бібліографічну роботу: складає бібліографічні списки літератури, проводить бібліографічні огляди, постійно поповнює картотеку статей із фахових журналів, науково-методичних збірників. З метою популяризації літератури регулярно оформляє тематичні книжкові виставки, організовує презентацію нових книжкових надходжень до бібліотеки, постійно добирає необхідну літературу для проведення виховних заходів, класних годин, педагогічних читань.

Дієвою формою прищеплення любові до читання й потреби в ньому є проведення бібліотечних уроків: урок-екскурсія, урок-калейдоскоп, урок-казка, урок-подорож. Застосовує інтерактивні технології. Вчить школярів користуватися каталогом, словниками і довідниками. Ведеться індивідуальна робота з читачами: бесіди, консультації, рекомендації щодо ведення читацького щоденника.

У шкільній бібліотеці постійно працює «Книжкова лікарня» та діє акція «Подаруй книгу школі», учавсниками якої є учні, вчителі школи, а також батьківська громада.

Щорічно учні 6-7 класів є учасниками Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач року», на якому отримують грамоти.

Цілеспрямована діяльність бібліотекаря школи допомагає учням зорієнтуватися у розмаїтому світі книг, навчає любити книгу, шанувати працю тих, хто причетний до її появи на полиці книгарні чи бібліотеки.

Має активну життєву та громадську позицію.

Користується повагою серед учнів, колег та батьків.

ПІБ вчителя бібліотекар, відповідає займаній посаді та претендує на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Директор Переїзнянської ЗОШ І-ІІ ступенів __________

З характеристикою ознайомлена __________

25 лютого 20­­__ року

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
4
дн.
0
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!