Мета:
Розширювати словниковий запас, активізувати вживання назв предметів одягу та взуття.
Розвивати слухове сприймання, мовленнєве дихання, артикуляцію.
Виховувати акуратність, охайність у зовнішньому вигляді.
Конструктор уроків
7
6
631
0
27
22
Мета:
Розширювати словниковий запас, активізувати вживання назв предметів одягу та взуття.
Розвивати слухове сприймання, мовленнєве дихання, артикуляцію.
Виховувати акуратність, охайність у зовнішньому вигляді.
Вітаю!
Зараз буде заняття з розвитку слухового сприймання.
Будемо уважно виконувати завдання!
1
Організаційний момент
Сурдопедагог:
-Добрий день!
Артикуляційна гімнастика (вправи «Посмішка»,

«Трубочка»,

«Гойдалка»

- Розгляньте малюнки. Що це?

-Це одяг і взуття.
Основна частина
-Сьогодні ми поговоримо про одяг і взуття!
-Одяг і взуття дуже важливі для нас! Взимку одяг і взуття захищає нас від холоду, а влітку - від спеки. Є одяг і взуття,який ми одягаємо навесні та восени.
-Прочитайте назви одягу та взуття, та коли ми одягаємо: взимку, навесні, влітку, восени.
1
Куртка- вітвірка - весняний одяг, або весняна куртка.
Сорочка- одяг весняний, або легка сорочка.
В'єтнамки, шльопанці- літнє взуття.
Блуза- літній одяг, легка блуза.
Чоботи- зимове взуття, або зимові чоботи.
Кепка- літній головний убір, або літня кепка.
Осіння куртка.
Туфлі- весняне взуття.
Бриль- літній головний убір.
Пасок.
Зимові рукавиці.
Зимова шапка-вуша́нка.
Зимове пальто.
Повторіть назви одягу.
2

Розглянь малюнок. Прочитай. Повтори.
Запиши назви одягу:
3
Розглянь малюнок. Прочитай. Повтори.

Запиши назви взуття
4
Розглянь малюнок.

5
Розглянь малюнок.

6
Розглянь малюнок.
Запишіть: хутряна шуба, шовкова сукня, шкіряна куртка, гумові чоботи.
7
Розглянь малюнок. Прочитай.Повтори.Виклнай завдання.

Запиши назви свого улюбленого одягу:
Про що ми говорили на занятті?
Молодці!
Рефлексія від 5 учнів
Сподобався:
Так: 5
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 5
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 4
Так: 1