Відбувся в середу 25 березня 2020 року о 18:00
«Життя у стилі еко. Хто/чи навчають цьому у сучасній школі?»
викладачка кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
59 грн.
до 25 березня включно
90 грн.
з 26 березня
Основна умова сучасності у відносинах людини і природи - досягнення екологічної рівноваги, принципово нової екологічної культури з її ціннісними орієнтирами, екологічним світоглядом, нормами життя, що протистоять споживчим установкам.
Головною метою нової української школи є підготовка дитини до розв’язання актуальних проблем повсякденного життя, активної і вирішальної ролі у суспільстві. Не менш важливим виступає освітнє завдання навчити майбутнього громадянина бути відповідальним споживачем і бережливим ресурсокористувачем. Тому діалог з даного питання є актуальним та вкрай своєчасним.
Здатність застосовувати різноманітні одержані екологічні знання й досвід у повсякденних життєвих ситуаціях, керуючись пріоритетністю екологічних цінностей, - і є усвідомлення особистої причетності до екологічних проблем і відповідальності за екологічні наслідки власної побутової діяльності та свідоме наступне ресурсозбереження.
Торкнемося ми важливого аспекту що таке "екологічні цінності"? Чи можливо їх сформувати? Що саме потрібно робити педагогу і як досягти розуміння цих цінностей дитиною. Як правильно взаємодіяти?
Буде запропоновано кілька вправ і завдань, які відповідають потребам діяльнісного підходу у вирішенні даного питання.
Буде повідомлено про проєкт Екошкола. Про етапність навчання для учнів, участь педагогів, можливість отримання гранту на реалізацію власного екологічного проєкту.
Саме цим та іншим питанням і буде присвячено наш вебінар 25 березня.
Роз’яснити механізм утворення екологічної компетентності. Навести дієві приклади можливості досягнення позитивного результату.
Проаналізувати особливості взаємодії людини з навколишнім середовищем на даному етапі розвитку людства.
З'ясувати, що призвело до такого перебігу подій і чому в НУШ з'явилася наскрізна лінія "Екологічна безпека та сталий розвиток".
Розглянути можливі варіанти подолання екологічної некомпетентності через застосування діяльнісного підходу в роботі з учнями.
Надати практичні поради педагогам щодо ефективних способів взаємодії з учнями різного віку.
Взявши участь у вебінарі, слухачі:
дізнаються про механізм утворення екологічної компетентності;
отримають зразки вправ;
дізнаються про можливість та умови участі у всеукраїнському проєкті Екошкола;
отримають відповіді на хвилюючі їх екологічні питання.
Вебінар буде цікавий учителям, адміністративним, педагогічним та науково-педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти.
Завантажити: програму підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти (за видом освітньої послуги «ВЕБІНАР») - завантажити
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари