Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Вебінар

Відбувся в середу 28 квітня 2021 року о 18:00

«Забезпечення емоційного здоров’я здобувачів освіти та педагогів»

Спікер/ка
Коджі Окумора

доктор філософії (Ph.D.), психолог-консультант, виробничий психолог. Забезпечував психологічне консультування та навчання вчителів. Розробив навчальну програму викладання, викладав психологію та управління...читати все

2 академ. год
підвищення кваліфікації
Сертифікат
відповідає вимогам законодавства
Постійний доступ до запису
вебінару
+20 одиниць
рейтингу на вашій сторінці на «Всеосвіті»
Розіграші цінних
подарунків кожного ефіру

Щастя забагато не буває. Якщо Ви давно мріяли про наш «Щоденник щасливої вчительки» - обов'язково долучайтеся до вебінара. Під час етеру буде оголошено умови розіграшу цього незамінного вчительського помічника. Чекаємо на вебінарі!

Актуальність

Проблема психічного здоров’я турбує все більше людей у багатьох країнах. В умовах пандемії це питання стало ще гострішим, особливо для дітей та підлітків, у яких стало менше живого спілкування та більше часу в мережі, де вони вчаться, спілкуються з друзями, «сидять» в соціальних мережах, грають в ігри. Ті, хто мав певні емоційні проблеми до пандемії COVID-19, відчувають фізичні та психологічні симптоми під час пандемії. Крім того, ті, хто не відчував емоційних напружень до пандемії, тепер мають деякі симптоми тривоги та депресії, спричинені стресом під час ізоляції. Водночас педагоги продовжували навчати, допомагали учням під час пандемії та підтримували тих, хто відчував емоційні та поведінкові труднощі на заняттях. Важливо розуміти, що для ефективної підтримки здобувачів освіти, вчителі повинні, в першу чергу, подбати про себе. На вебінарі освітяни дізнаються про емоційні та поведінкові проблеми, які виникають у здобувачів освіти та педагогів , а також про стрес та способи надання психологічної  підтримки учням.

Вебінар проводиться англійською мовою, спікеру асистуватиме перекладач, тому перегляд вебінара буде доступний кожному, незалежно від рівня володіння англійською мовою.

Мета

Розкрити емоційні та поведінкові проблеми, що виникають серед здобувачів освіти та педагогів. Ознайомити освітян з методами підтримки власного емоційного добробуту та підтримки емоційного здоров’я здобувачів освіти.

Завдання:

 • розглянути емоційні та поведінкові проблеми, які виникають у здобувачів освіти;

 • запропонувати методи підтримки емоційного добробуту для освітян;

 • запропонувати методи підтримки емоційного здоров’я здобувачів освіти.

Очікувані результати:

 1. знання і розуміння емоційних та поведінкових проблем, з якими стикаються здобувачі освіти та освітяни;

 2. оволодіння різними методами покращення психологічного стану.

Цільова аудиторія

Педагогічні та науково-педагогічні працівники, психологи закладів освіти.

Summary

Mental health issue has risen No.1 concern among people in many countries. Under pandemic, it has become a serious concern especially for children and adolescents who decreased their time to connect with others and spent many hours online for studying, talking with friends, and using SNS and playing games. Those who had some emotional challenges prior to COVID-19 pandemic experience physical and psychological symptoms during pandemic. In addition, those who did not have emotional challenges before pandemic now have show some symptoms of anxiety and depression caused by stressed under confinement. Meanwhile, teachers carried burden of teaching, reaching out students under pandemic, and supporting those who experience emotional and behavioral difficulties in class. Teachers need to take care of themselves first to support their students. In this webinar, those professionals who are involved in education will learn about emotional and behavioral challenges among students and teachers. They will gain knowledge on stress and ways to assist students who have emotional and behavioral challenges.

Goals and objectives  

The objective of this seminar is to assist the audience to learn emotional and behavioral challenges among students and teachers. During this webinar, the audience will gain knowledge on several methods to maintain emotional wellbeing and assist their students to sustain their emotional health.

Expected results

The audience will gain knowledge on emotional and behavioral challenges among students and teachers. They will learn methods to improve psychological state. 

The target audience

School teachers and anyone who are involved in education.

Поширені запитання

? Як замовити сертифікат?

Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.

? Чи треба звітувати про оплату?

Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list

? Чи треба відсилати вам квитанцію щодо оплати?

Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list

? Я не можу знайти свій сертифікат

У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.

Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.

? Як зрозуміти, що у мене є ще один акаунт?

Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.

? Як отримати матеріали до вебінару?

Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.

? Як пройти тестування?

Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».

? У моєму сертифікаті помилка у моїх персональних даних

Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.

? Як додати вебінар у підвищення кваліфікації?
1
Ознайомитись з програмою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи в закладах освіти
2
Роздрукувати пропозицію на підвищення кваліфікації та подати її директору навчального закладу
3
Замовити сертифікат про підвищення кваліфікації тривалістю 2 академічні години Замовити

Реєстрація на вебінар

Безкоштовно

Сповіщення про початок

Перегляд

Обговорення

Запис вебінару

Проходження тестування

Сертифікат

Додаток до сертифікату

Презентація

Додатковий рейтинг (+20 одиниць)

Зареєструватися на вебінар
За 90 грн

Сповіщення про початок

Перегляд

Обговорення

Запис вебінару

Проходження тестування

Сертифікат

Додаток до сертифікату

Презентація

Додатковий рейтинг (+20 одиниць)

Замовити Сертифікат

Зразок сертифікату про підвищення кваліфікації від «Всеосвіти»

 1. Обліковий запис сертифікату. Перевірити офіційність документу можна за посиланням
 2. Повне найменування та код ЄДРПОУ суб`єкта підвищення кваліфікації
 3. Зображення логотипу освітнього проекту «Всеосвіта»
 4. Прізвище, ім`я та по батькові особи, яка підвищила кваліфікацію
 5. Посада та місце роботи особи, яка підвищила кваліфікацію
 6. Тема підвищення кваліфікації
 7. Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та ЄКТС
 8. Опис досягнутих результатів навчання
 9. Прізвище, ініціали та інформація про автора вебінару
 10. Підпис автора вебінару
 11. Печатка ТОВ «Всеосвіта»
 12. Прізвище, ініціали, найменування посади особи яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 13. Підпис особи. яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 14. Дата видачі сертифіката
 15. Інформація про необхідність визнання результатів підвищення кваліфікації
 16. Посилання на сайт освітнього проекту «Всеосвіта»