Вебінар переміщено в архів
Вебінар Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Відбувся
у четвер 01 жовтня 2020 року о 18:00
Тривалість
2 академ. год
Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.
Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.
Спікер/ка
ігромайстриня, експертка з розвитку дітей за допомогою ігор; засновниця проєкту «Ігромайстерня»; розробниця МУВ-методики (Майстерня Успішних Винахідників); організаторка майстер-класів та...читати все
ігромайстриня, експертка з розвитку дітей за допомогою ігор; засновниця проєкту «Ігромайстерня»; розробниця МУВ-методики (Майстерня Успішних Винахідників); організаторка майстер-класів та груп розвитку дітей віком від 5 до 11 років; авторка онлайн-інтенсиву «До успіху через ігри»; авторка збірки ігор в електронному форматі «ТОП-23 гри, що ведуть до успіху вашу дитину».
приховати2 академ. год
підвищення
кваліфікації
Сертифікат
відповідає
вимогам
законодавства
Доступ до запису
Постійний доступ
до запису
вебінару
+20 одиниць
рейтингу на вашій
сторінці на
«Всеосвіті»
90 грн.
Відповідає вимогам МОН
Підтвердження 2 академ. години
Доступний одразу після вебінару
Неможливо замовити сертифікат. Вебінар переміщено в архів.
Кабінет вебінару (Обговорення та перегляд)Для Преміум* безплатно
Активуйте «Преміум на рік» та підвищуйте кваліфікацію безплатно. Загалом на 30 академічних годин протягом дії передплати.
*Для Преміум з річною передплатою
Чому люди часто помиляються, намагаючись виділити причину і наслідок? І чи можуть навчитись їх бачити діти? На усі ці питання важливо знайти відповіді, адже увесь навколишній світ — це сукупність предметів і явищ, які знаходяться в найрізноманітніших відносинах і зв'язках один з одним.
Здатність встановлювати зв'язок між причиною і наслідком для прогнозування ситуацій в майбутньому вважається однією з граней інтелекту, а саме — логічним мисленням. Така діяльність вимагає від дітей значних розумових зусиль та вміння застосувати логічні операції. Володіння способами і засобами пізнання дає дитині можливість адекватно відображати, усвідомлювати інформаційний простір сучасного світу і орієнтуватися в ньому.
Тому навчання і розвиток дитини повинні бути невимушеними, здійснюватися через властиві конкретному віку види діяльності та педагогічні засоби. Справжнім хорошим помічником та потужним інструментом в цьому є ігри. Ігрові практики на вміння будувати причинно-наслідкові зв’язки активізовують приховані інтелектуальні можливості дитини, розкривають її потенціал, розвивають мислення та розширюють кругозір.
Висвітлити вплив вміння будувати причинно-наслідкові зв’язки на якість процесу навчання та особистісного розвитку дитини.
розкрити важливість вміння будувати причинно-наслідкові зв’язки;
висвітлити техніки, завдяки яким діти повторно виконають завдання і покращать власні результати;
навчити застосовувати ігрові прийоми для отримання бажаного ефекту.
активна наполеглива робота над завданнями педагога та учнів.
усвідомлення важливості формування навички будувати причинно-наслідкові зв’язки.
застосування ігрових практик, які сприятимуть максимальному розкриттю інтелектуального потенціалу дітей.
Вебінар може бути корисним для адміністрації, менеджерів освіти будь-якого рівня, педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.
Організаторка вебінарів
Реєстрація на вебінар
Оберіть формат участі та отримайте доступ до усіх переваг вебінару
Безплатно
Участь безплатна для всіх зареєстрованих учасників
Що входить:
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Після реєстрації за годину до початку вебінару Вам прийде сповіщення на Email.
Сертифікат + участь
90 грн
Що входить:
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Для Преміум* безплатно
Активуйте «Преміум на рік» та підвищуйте кваліфікацію безплатно. Загалом на 30 академічних годин протягом дії передплати.
*Для Преміум з річною передплатою
Гарантія якості
Офіційний сертифікат
Після закінчення навчання видається Сертифікат* про проходження вебінару із зазначенням академічних годин
Вноситься до реєстру документів Всеосвіти
Перевіряється за № сертифіката на сайті
Верифікується на Векторі
*Документ видається лише в електронному форматі.
Перевірити документ
Дивитись інші вебінари