Використання Google Classroom для організації високотехнологічного навчання

Сертифікат буде видано із зазначенням дати його замовлення
Перегляд безкоштовний
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 23 жовтня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 24 жовтня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Шпильова Вікторія Володимирівна.  Вчителька хімії Спеціалізованої школи №196, учителька вищої категорії, педагогічне звання «Старший учитель».

Посилання на сторінку спікеркиhttps://vseosvita.ua/user/id140797

Актуальність

Google Клас – це безкоштовний сервіс для навчальних закладів. Він допомагає заощадити час, ефективніше організувати роботу й спілкуватися з учнями. Google Classroom пов'язує Google Drive, Google Docs та Gmail разом, щоб допомогти навчальним закладам перейти до безпаперової системи навчання. Викладачі можуть створювати й збирати завдання в режимі онлайн, переглядати, хто вже виконав завдання, а хто – ні, а також надавати результати перевірок у реальному часі кожному учню, можуть робити оголошення, ставити запитання й залишати коментарі у реальному часі.

Google Клас автоматично створює папки на Диску для кожного завдання та учня. На сторінці завдань вони завжди можуть дізнатися, яку роботу їм потрібно виконати.

У наші дні, коли практично всі види контенту переходять з аналогових, фізичних і статичних в цифрові, це відмінний шанс зробити систему освіти максимально гнучкої і персоналізованої. Google трепетно ставиться до безпеки інформаційного простору: в Класі немає реклами, а всі розміщені матеріали не можуть бути використані в комерційних цілях. Це дає змогу налагодити постійний зв’язок із учнями не тільки на заняттях, але й у позакласний час.

Мета 

Навчитись створювати власний курс для  навчання та налагодити спілкування з учнями. Опанувати інтеграція сервісу з Google Документами, Google Диском і Gmail що дозволяє розміщувати відео, тексти, картинки та весь доступний арсенал інтерактивних методів навчання.

Завдання 

 1.  Налаштування класу. Для кожного класу створюється свій код, який учні можуть використовувати для приєднання до спільноти. Цей процес усуває необхідність створення попередніх реєстрів.
 2.  Інтеграція з Google Drive. Коли вчитель використовує Google Classroom, папка «Клас» автоматично створюється на його диску Google з новими вкладеннями для кожного створюваного класу.
 3. Організація. Коли учні використовують Google Classroom, папка «Клас» створюється на сторінці їх Google-диска з вкладеними папками для кожного класу, до якого вони приєднуються.
 4. Автоматизація. При створенні завдання у вигляді Google-документа, платформа буде створювати і поширювати індивідуальні копії документа для кожного учня в класі.
 5. Строки. При створенні завдання вчитель вказує термін виконання роботи. Коли учень надає завдання до початку терміну, на його документі з'являється статус «Перегляд», що дозволяє вчителям робити сортування.
 6. Робота / Виправлення. Коли учні приступили до своєї роботи, вчитель може забезпечити зворотний зв'язок в той момент, коли учень знаходиться в статусі «Перегляд» ( «Viewing»). Коли робота повертається учневі, школяр знову перемикається в статус «Редакція» ( «Edit») і продовжує роботу над документом.
 7. Зручний огляд. І вчителі, і студенти можуть бачити всі завдання на головному екрані Google Classroom. Це дозволяє контролювати роботу відразу в декількох класах.
 8. Зв'язок. Завдяки поєднанню класних оголошень, створених учителем, і інтегрованим можливостей коментування завдань, у викладачів і студентів завжди є можливість підтримувати зв'язок і бути в курсі статусу кожного завдання.

Очікувані результати

Створення та налаштування власного курсу.

Цільова аудиторія

Менеджери освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), учителі-предметники, вихователі, репетитори, батьки.

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Використання Google Classroom для організації високотехнологічного навчання», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 23 жовтня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 24 жовтня