Відбувся в понеділок, 24 січня о 18:00
«Виховні заходи з теми прав дитини. Практичні кейси»
Психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арттерапевтка. Керівниця громадської організації...читати все
Психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арттерапевтка. Керівниця громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада». Авторка програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.
В різний час працювала:
Дошкільні установи: вихователькою, методисткою, завідувачкою приватних дошкільних установ;
Школа: психологинею, соціальною педагогинею, тренеркою з розвитку емоційного інтелекту та обдарованості учнів;
ВУЗ: викладачкою спецкурсів;
Наукова діяльність: заступницею директора Наукового центру орального аналізу, керівницею департаменту наукових досліджень в галузі педагогіки і психології при «Міжнародній асоціації науково-практичної психології та екрального аналізу «Серце під сонцем».
Громадська діяльність: членкиня спілки підприємців та промисловців малих, середніх та приватизованих підприємств, членкиня Ради підприємців при Торгово-Промисловій палаті; членкиня робочої групи при МОН України, членкиня експертної комісії із затвердження профілактичних програм.
Посилання на сторінку спікерки: https://vseosvita.ua/user/id50450
приховати75 грн.
до 24 січня включно
90 грн.
з 25 січня
Гарна новина для всіх користувачів. Якщо Вам теж припала до душі наша «Фетрова тека. Чохол для ноутбука» – обов'язково долучайтеся до вебінара. Під час етеру буде оголошено умови розіграшу цієї теки.
А усі хто зареєстровані на вебінар, зможуть замовити теку зі знижкою 20%, пропозиція діє лише один день, 24 січня.
Одним з важливих напрямків всебічного гармонійного розвитку особистості є правова культура. Учень має знати й розуміти правила життя в соціальній групі, вимоги українського законодавства, вміти поводитися відповідним чином. Ці знання і вміння формуються під впливом родини, школи.
Крім того, одним з основних завдань Нової української школи є створення безпечного освітнього середовища й формування ненасильницького простору. Ці завдання пов’язані з рівнем правових знань в учасників освітнього процесу.
Під час вебінару ми запропонуємо заходи, які можна провести у Ваших закладах для дітей молодшого шкільного віку, для підлітків і старшокласників з урахуванням актуальності інформації й рівня підготовки учнів.
Також Ви дізнаєтеся, які теми цікавлять батьків, форми проведення виховних заходів.
В додатку до вебінару для учасників буде розміщено сценарії заходів для організації роботи з різними категоріями учнів (молодші школярі, підлітки, юнаки) і батьками.
Поділитися практичними порадами та рекомендаціями для ефективної організації виховних заходів з теми прав дитини.
надати практичні поради щодо проведення виховних заходів на тему прав дитини з учнями різних вікових категорій;
пояснити взаємозв’язок профілактики неправомірної поведінки учнів з правовою освітою;
сприяти поширенню правової культури педагогів; вихованню негативного ставлення до правопорушень;
розглянути особливості взаємодії з батьками в контексті забезпечення і збереження прав дітей в родині;
запропонувати практичні форми організації, заходи, ефективні в роботі з реалізації завдань щодо дотримання прав дитини.
розуміння можливостей учнів різних вікових груп щодо засвоєння правових знань і вміння їх застосовувати в житті;
здатність добирати й використовувати матеріали для проведення виховних заходів з учнями;
знання потреби батьків в отриманні інформації з норм права;
готовність організовувати й проводити цікаві заходи з учнями й батьками щодо забезпечення їхньої потреби в темі прав дитини;
активізація бажання знаходити нові дієві інструменти для здійснення ефективної професійної діяльності.
Вчителі, практичні психологи, соціальні педагоги, педагоги-організатори, адміністративні працівники закладів середньої освіти, спеціалісти позашкільних закладів освіти.
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Додаток до сертифікату
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Додаток до сертифікату
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатВебінари на схожу тему