і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Виховна діяльність класного керівника

Ви можете замовити Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі, в будь-який зручний для Вас момент. Завантаження Свідоцтва при цьому буде доступне одразу після перегляду Вебінару.

Перегляд безкоштовний
Зразок свідоцтва:
Вигода 96 грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «Та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». (У разі, якщо Ви не набрали достатньо правильних відповідей, інформація не відображатиметься) "

В сучасних умовах розвитку освітнього процесу загалом та навчально-виховної системи зокрема пріоритетне значення надається цілеспрямованому процесу виховання, головним завданням якого є особистісний розвиток дитини, врахування її інтересів і потреб, акцент на розвиток творчої особистості. Здійснити ці надскладні завдання під силу лише спеціально підготовленому фахівцеві виховання, яким і є класний керівник.

Діяльність класного керівника покликана урізноманітнювати та пожвавлювати виховну роботу в класі, особливо в колективі старшокласників, спрямовувати її на диференціацію та індивідуалізацію виховання, на ширший і глибший вияв здібностей та уподобань школярів.

В рамках нашого вебінару Ви зможете ознайомитись із специфікою роботи класного керівника, отримати поради та рекомендації щодо принципів формування і виховання учнівського колективу та дізнаєтеся, яким чином класний керівник повинен вибудовувати стосунки з іншими педагогами та батьками.

 


  • ЧАСТИНА I. РОЛЬ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА У ОРГАНІЗАЦІЇ ВИХОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ
  • ЧАСТИНА II. РОБОТА КЛАСНОГО КЕРІВНИКА ІЗ СТВОРЕННЯ І ВИХОВАННЯ УЧНІВСЬКОГО КОЛЕКТИВУ
  • ЧАСТИНА III. ОРГАНІЗАЦІЯ ВИХОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В КЛАСІ
  • ЧАСТИНА IV. ВЗАЄМОДІЯ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА З ПЕДАГОГАМИ ТА БАТЬКАМИ
Якщо Ви бажаєте отримати Свідоцтво про участь у вебінарі «Виховна діяльність класного керівника»
оплатіть його вартість

Після чого Свідоцтво буде доступне для скачування у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення, або на сторінці самого вебінару.

Вигода 96грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Cвідоцтво видається в електронному форматі

Якщо у вас є питання стосовно теми вебінару, ви можете їх поставити перед початком вебінару або після його завершення.

Під час прямої трансляції спікер не завжди має можливість дати відповідь на них.