Відбувся у четвер 12 січня 2023 року о 18:00
«Удосконалення емоційно-етичної компетентності сучасного педагога: основні методи арттерапії»
кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри теорії та методики дошкільної освіти Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж»; членкиня ВГО...читати все
кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри теорії та методики дошкільної освіти Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж»; членкиня ВГО Асоціації працівників дошкільної освіти, ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» IESF, ГО Української асоціації сімейних психологів.
приховати75 грн.
до 12 січня включно
90 грн.
з 13 січня
Завдяки мистецтву живопису, письму та малюванню можна вчитися розуміти свої емоції та протистояти минулому. Часто складні моменти, пригнічують нас, але використання творчих здібностей є потрібною віддушиною. Використання арттерапії дозволяє створювати твори, які відображають емоції чи страхи. Мистецтво є дзеркалом нашої культури і нашої свідомості; місце, де ми можемо розширювати наші кордони. Мистецтво та мистецьке вираження – це наш людський спосіб розповісти історію наших стосунків зі світом. Зачарований таємницею світла, що подорожує з далекого кінця Всесвіту, несучи інформацію з інших світів, феномен світла та його тісний зв’язок із часом є тією безперервною ниткою в мистецьких дослідженнях арттерапії. Від живопису до скульптури, від практичного до цифрового, від візуального мистецтва до перформансу, у поєднанні таких матеріалів, як світло, дзеркала, кварцові кристали, живопис, колажі, знайдені та ритуальні об’єкти, фотографії та відео, щоб створити мистецтво, яке зможе зобразити внутрішній та зовнішній пошук. Розвиток психічного, емоційного та фізичного благополуччя особистості можна покращити за допомогою арттерапії, оскільки це безпечний простір для самовираження.
Зорієнтувати педагогів, батьків у підборі арттерапевтичних технік, які можна використовувати, щоб допомогти покращити своє психологічне здоров’я.
активізувати внутрішні ресурси педагогів;
виділити основні функції арттерапії у роботі з педагогами;
розрізняти терапевтичні переваги різноманітних мистецьких процесів у роботі педагогів;
ознайомити педагогів з тим, як поєднувати свої мистецькі дослідження з проведенням практичних мистецьких майстер-класів і скеруванням людей до найбільш творчої версії себе; як використовувати художнє вираження, щоб сприяти свідомій творчості, самопізнанню, особистому зціленню, розширенню себе, змінам та інноваціям.
розвиток та удосконалення навичок організації та проведення арттерапії з батьками, педагогами;
готовність та мотивація для ефективної арттерапевтичної роботи;
удосконалення емоційно-етичної, комунікативної компетентності; здатність до використання вербальних та невербальних прийомів арттерапії з дорослими.
Корекційні педагоги, вихователі закладів дошкільної освіти, студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта, практичні психологи, батьки.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари