Сучасні освітні програми в рамках Нової української школи

Перегляд безкоштовний
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 01 січня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 02 січня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Сучасна освіта все більш явно орієнтуються на «вільний розвиток людини», на творчу ініціативу, самостійність учнів, конкурентоспроможність, мобільність майбутніх фахівців. Освічені діти – це майбутнє будь-якої країни в усіх сферах суспільного життя, найважливіший фактор її соціально-економічного та духовного піднесення, забезпечення конкурентоспроможності на світовій арені. Виховання інтелектуальної еліти нації вважається одним із найважливіших напрямів державної політики України в галузі освіти.

Розроблення нового Державного стандарту освіти та запровадження з 1 вересня 2018 року концепції Нової української школи спрямовані на втілення принципу дитиноцентризму. В центрі уваги постає дитина, її власний розвиток, який не підганяється в які-небудь рамки, не порівнюється з іншими.

Саме такий індивідуальний підхід до навчання спонукає вчених-педагогів до пошуку методик і практик, які б розкривали цю індивідуальність, тим самим розвиваючи в дитині основні компетентності, про які наголошено в Концепції Нової української школи.

Міністерство освіти і науки підготувала дві типові навчальні програми для майбутніх школярів, проте, залишило можливість для впровадження власних розробок та проектів. Необхідною умовою виступає лише проходження комісії на відповідність до нового Державного стандарту освіти та постулатам НУШ.

У вебінарі ми з вами розглянемо найпопулярніші освітні програми, багато з яких вже давно успішно застосовуються в багатьох українських школах. До них належать: проект «Інтелект України» «Росток», Вальдорфська педагогіка, медико-педагогічний проект «Гармонія інтелекту та здоров’я», освітня програма «На крилах успіху» та програма «Початкова школа: освіта для життя».

Ми розглянемо сутність кожної освітньої програми, ідеї та принципи їх функціонування, основне методичне забезпечення, ознайомимось коротко з програмами викладання в початкових класах. Також розглянемо які саме парадигми закладено в основу сучасних освітніх програм та визначимо чи відповідають ці проекти вимогам сучасного освітнього процесу.

А яка освітня програма є кращою з Вашої точки зору?


Частина І. Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку

1.1.    Вплив початку навчання в школі на емоційний стан і поведінку дитини

1.2.    Особливості психічних і пізнавальних процесів

1.3.    Етапи та умови розвитку пізнавальних інтересів

1.4.    Особливості розвитку дитини під час організації навчання

Частина ІІ. Сутність та види сучасних освітніх програм

2.1.  Освітня програма «Інтелект України»

2.2.  Освітня програма «Росток»

2.3.  Освітня програма «Початкова школа: освіта для життя»

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Сучасні освітні програми в рамках Нової української школи», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 01 січня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 02 січня