Відбувся у вівторок, 10 березня 2020 року о 18:00
«Страхи і тривоги у підлітків. Причини виникнення та алгоритми подолання. »
Кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, когнітивно-поведінковий психотерапевт.
Паралельно з викладанням в Університеті...читати все
Кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, когнітивно-поведінковий психотерапевт.
Паралельно з викладанням в Університеті вже досить тривалий час працюю практичним психологом в закладах освіти. Зараз активно збираю матеріал для своєї докторської дисертації, присвяченої особливостям особистісного становлення підлітків.
приховати59 грн.
до 10 березня включно
90 грн.
з 11 березня
Підлітковий вік – пора активного розвитку та внутрішніх конфліктів, бажання самостійності та страху перед відповідальністю, розробки стратегій взаємодії зі світом та пошуку власного «Я». Цей віковий період пов’язаний з мріями про майбутнє, постановкою власних цілей, реорганізацією структури взаємин з однолітками, вчителями, батьками. З іншого боку, саме підлітковий вік є сензитивним періодом для формування сумнівів у своїй цінності, невпевненості у собі та страхів, пов’язаних з навколишнім світом. Тому досить розповсюдженою проблемою, з якою підлітки звертаються до психолога є підвищена тривожність, соціальна фобія та інші страхи (наприклад, страх перед поїздками в громадському транспорті, страх виглядати безглуздо в очах оточуючих та ін.). Сучасна психологічна практика пропонує багато дієвих стратегій практичної роботи з цими проблемами, тож задача кожного психолога, який працює з підлітками, обрати для себе найбільш підходящий інструментарій та активно впроваджувати його у свою роботу. Тому саме аналізу практичних способів роботи зі страхами та тривогами і буде присвячено наш вебінар.
Розкрити поняття та біологічний механізм виникнення страхів, проаналізувати захисні функції тривоги, визначити критерії, за якими тривогу можна вважати надмірною, а також представити конкретні методики практичної роботи зі страхами.
Взявши участь у вебінарі, слухачі:
Психологи ЗЗСО, які працюють з учнями старших класів, практичні психологи закладів професійної (професійно-технічної освіти), вчителі старших класів.
Завантажити: програму підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти (за видом освітньої послуги «ВЕБІНАР») - завантажити
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Додаток до сертифікату
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Додаток до сертифікату
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатВебінари на схожу тему