Відбувся в середу 24 травня 2023 року о 16:00
«Розвиток та вдосконалення українськомовного середовища у ЗДО: практичні заходи»
засновниця і власниця двох дитячих садочків і альтернативної школи у Боярці, педагогиня, дипломована спеціалістка з дошкільного виховання, сертифікована спеціалістка...читати все
засновниця і власниця двох дитячих садочків і альтернативної школи у Боярці, педагогиня, дипломована спеціалістка з дошкільного виховання, сертифікована спеціалістка Міжнародного інституту Ньюфілда (психологія розвитку), експертка з дошкільного виховання.
приховати75 грн.
до 24 травня включно
90 грн.
з 25 травня
Створення україномовного середовища у багатьох освітніх закладах є дуже актуальною, а іноді й болючою темою для багатьох міст центральної, східної та південної України. До цього часу існує проблема в тому, що мова спілкування більшості дітей — російська, і те, що вихователі проводять діяльності у садочку українською мовою, мало впливає на засвоєння дітьми української мови на належному для державної мови рівні та не робить середовище спілкування у групі україномовним.
Пропонується глибше розглянути проблему створення україномовного середовища у групах, де переважають російськомовні діти, та залучити до процесу вивчення української мови дітьми також батьків, що дасть дуже відчутний ефект та дозволить маленьким громадянам України засвоїти українську мову у майбутньому на високому рівні. На вебінарі будуть надані корисні рекомендації по роботі з групою та з батьками щодо найефективніших шляхів у допомозі дітям досконало вивчити українську мову, а також будуть запропоновані потужні ресурси, якими можна скористатися у допомогу для розвитку цього напряму.
Розглянути проблему створення україномовного середовища у групах, де переважають російськомовні діти, та залучити до процесу вивчення української мови дітьми також батьків, що дасть дуже відчутний ефект та дозволить дітям засвоїти українську мову у майбутньому на високому рівні. Ознайомити з рекомендаціями по роботі з групою та з батьками щодо найефективніших шляхів у допомозі дітям досконало вивчити українську мову.
ознайомити педагогів із теоретичними та практичними знаннями для послідовного розвитку україномовного середовища у групах, де переважають російськомовні діти;
надати інформацію педагогам для усвідомлення значення налагодження залучення до процесу вивчення української мови дітьми їх батьків;
запропонувати дієві, перевірені на практиці інструменти, які вихователі зможуть застосувати у своїй роботі з групою дітей та з батьками щодо найефективніших шляхів у допомозі дітям досконало вивчити українську мову.
ознайомлення із теоретичними та практичними знаннями для послідовного розвитку україномовного середовища у групах, де переважають російськомовні діти;
усвідомлення значення налагодження залучення до процесу вивчення української мови дітьми також їх батьків;
готовність до застосування дієвих, перевірених на практиці інструментів, які вихователі зможуть використати у своїй роботі з групою дітей та з їх батьками щодо найефективніших шляхів у допомозі дітям досконало вивчити українську мову.
Педагоги, психологи, керівники ЗДО та ЗЗСО.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари