+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 16 серпня
до 31 серпня
399 грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте необмежений доступ до існуючих та нових вебінарів до 30 вересня

Психологічна готовність дитини до школи: діагностика та рекомендації

Вебінар відбувся

у вівторок, 11 червня 2019 о 20:00:00

Перегляд безкоштовний
Свідоцтво підтверджує Вашу участь
у вебінарі. У ньому вказується
тривалість в академічних годинах.
49 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 11 червня включно
60 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 12 червня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Отримайте переваги:
За 60 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Євсейчик Наталія Петрівна. Психотерапевт Європейської Асоціації Психотерапії, арт-терапевт, клінічний психолог. Автор статей у фахових виданнях, учасник міжнародних конференцій. Досвід роботи дитячим психологом понад 15 років.

Посилання на сторінку спікера: https://vseosvita.ua/user/id295780

Інформація про вебінар

Дитинство є найважливішим етапом у житті кожної людини, її розвитку й особистісному становленні.

Вступ до школи – переламний момент в житті дитини. Він пов’язаний із новим типом стосунків з однолітками, учителем, новими формами діяльності. У першокласника має сформуватися усвідомлення свого нового статусу – школяра, учня. Готовність дитини до систематичного навчання є підґрунтям, від якого залежать її подальші успіхи в навчальній діяльності, здатність до довільної діяльності, самодостатність і самопочуття, що значною мірою впливає на її психічне та соматичне здоров’я.

Під час вебінару учасники ознайомляться з основними складовими психологічної готовності дитини до школи, основними діагностичними методиками, що використовуються для з′ясування рівня психологічної готовності, особливості проведення діагностичної процедури, а також отримають рекомендації щодо розвитку дитини 6-7 років.

Мета вебінару

Висвітлити основні теоретичні та практичні аспекти діагностики готовності дитини до школи.

Завдання вебінару

Ознайомитися з теоретичним матеріалом з теми, навчитися правильно проводити діагностичну процедуру, відповідно обраного діагностичного інструментарію.

Очікувані результати

Учасники отримають перелік діагностичних методик, що використовує психолог під час діагностики дитини до школи, навчаться максимально корисно організовувати діагностичну процедуру, познайомляться з основними труднощами, що можуть виникнути в ході діагностики та способами їх подолання, отримають практичні рекомендації щодо створення умов для розвитку пізнавальних здібностей дітей 6-7 років.

Цільова аудиторія

Практичні психологи дитячих садків та школи, соціальні педагоги, вчителі початкових класів, батьки майбутніх першокласників.

 

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Психологічна готовність дитини до школи: діагностика та рекомендації», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

49 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 11 червня включно
60 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 12 червня