Головне меню порталу
Відбувся у четвер 24 січня 2019 року о 20:00
«Проблеми сучасної шкільної історичної освіти в Україні: витоки та перспективи»
Костюк Ірина Альбертівна, вчитель історії вищої категорії, вчитель-методист, педагогічний стаж 33 р., у тому числі в якості вчителя...читати все
Костюк Ірина Альбертівна, вчитель історії вищої категорії, вчитель-методист, педагогічний стаж 33 р., у тому числі в якості вчителя історії, правознавства та суспільствознавства 24р.
У 2006-2008 рр. працювала у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти. Брала участь в укладанні тестових завдань у форматі ЗНО з історії України та всесвітньої історії, була залучена як експерт для оцінки укладених завдань у 2007-2009 рр.
З 2011 року працюю методистом Кабінету розвитку освіти ЛОІППО.
З 2000 р. працюю у міжнародних проектах з історичної та громадянської освіти, є співавтором, освітнім редактором багатьох навчальних посібників для учнів та вчителів з історичної та громадянської освіти, у тому числі міжнародного рівня, маю звання Амбасадора (посла) EUROCLIO – міжнародної асоціації історичної освіти. Була учасницею, у тому числі як доповідач, міжнародних семінарів та конференцій у майже 20 країнах. Є автором численних публікацій з питань історичної та громадянської освіти в українських та міжнародних виданнях.
У 2011-2012 рр. була членом робочої групи при МОН зі створення Стандарту, освітня галузь «Суспільствознавство», та навчальної програми з історії для основної школи, є співавтором підручника для 5 класу «Історія України. Вступ до історії» [О. І. Пометун, І. А. Костюк, Ю. Б. Малієнко, К.:2013].
Співпрацюю із Всеукраїнською програмою «Розуміємо права людини» в якості тренера та експерта у сфері освіти з прав людини, а також співпрацюю як тренер із Освітньою платформою «Критичне мислення». Маю досвід експертизи підручників з історії в робочій групі ІМЗО, проведення вебінарів.
Посилання на автора: https://vseosvita.ua/user/id67453
приховати
90 грн.
до 24 січня включно
Шкільна історична освіта є у фокусі уваги традиційно. Багато вчителів нарікають на переобтяжену змістом програму шкільного курсу історії та неможливість виконати її у пропонований навчальний час. Ще більше невдоволення викликають підручники, хоча вони є втіленням програми, і автори не можуть самостійно вирішувати, який зміст має бути у навчальній книзі. Програми змінюються доволі часто, але вчителі історії, шкільна адміністрація, батьки шукають відповіді на питання, якою саме має бути програма шкільного перемету «Історія». Вебінар присвячений аналізу проблеми накопичення змісту шкільної історичної освіти і пропонує європейський погляд на принципи цілепокладання шкільного курсу з точки зору сучасних підходів до ціннісного та компетентнісного навчання.
Мета вебінару
Сприяти глибшому розумінню педагогами витоків і проблеми знаннєцентричного підходу, що зберігається у шкільному курсі «історія», та спрямувати увагу педагогів на пріоритети навчання історії згідно принципів Ради Європи та Європейської асоціації історичної освіти EUROCLIO (Єврокліо).
Завдання вебінару
1. Висвітлити поняття історичної та культурної спадщини як головного поняття при вивченні історії в школі.
2. Розглянути європейські рекомендації щодо шкільної історичної освіти та ознайомитися із особливостями сучасного цілепокладання шкільної історичної освіти.
3.Ознайомитися із керівними принципами укладання шкільної програми з історії згідно із ціннісним та компетентнісним підходом до навчання.
4. Оглядово розглянути проблему концепції шкільної історичної освіти та її роль в укладанні програми шкільного курсу; причини вибіркового та непослідовного впровадження результатів міжнародних проектів у галузі історичної освіти у щоденну вчительську практику.
Очікувані результати
Після ознайомлення з матеріалами вебінару слухачі/глядачі
1 зможуть:
2 отримають:
Цільова аудиторія
Вчителі історії, шкільні адміністратори, викладачі ІППО, методисти районних та міських відділів освіти та усі, хто цікавиться проблемами програми шкільного курсу історії.
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатДивитись інші вебінари