і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Педагогіка партнерства у Новій українській школі

Ви можете замовити Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі, в будь-який зручний для Вас момент. Завантаження Свідоцтва при цьому буде доступне одразу після перегляду Вебінару.

Перегляд безкоштовний
Зразок свідоцтва:
Вигода 96 грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Вебінар відбувся у вівторок, 27 листопада 2018 о 20:00:00

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «Та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». (У разі, якщо Ви не набрали достатньо правильних відповідей, інформація не відображатиметься) "

Квасніцька Юлія. Вчитель початкових класів. Займаю активну життєву позицію, прагну до саморозвитку та самовдосконалення.

Цільова аудиторія.

Педагогічні та адміністративні працівники, вчителі початкових класів.

Мета.

Продемонструвати ефективність спілкування, взаємодії та співпраці між учителем, учнем і батьками, під час якої учні, батьки та вчителі, об’єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними й зацікавленими спільниками, рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат.

Завдання:

Ознайомити учасників із поняттям «педагогіка партнерства», її принципами.

 1. Розглянути планування роботи з батьками.
 2. Висвітлити технологію проектування моделі партнерської взаємодії із сім'єю.
 3. Продемострувати тренінгове заняття для батьків «Батьки та діти: співпраця з дитиною в умовах навчання за Концепцією Нової української школи».

Опис:

 1. Педагогіка партнерства, її принципи.
 2. Планування роботи з батьками.
 3. Технологія проектування моделі партнерської взаємодії із сім'єю.
 4. Тренінгове заняття для батьків «Батьки та діти: співпраця з дитиною в умовах навчання за Концепцією Нової української школи».

Інформація про вебінар

Останнім часом дуже багато дискусій точиться щодо новітніх підходів до педагогічної співпраці класного керівника з батьками, так званої «педагогіки партнерства», та й, утім, щодо його вагомого впливу та важливості у вихованні учнівської молоді, правильності вибору саме методики діяльності.

В умовах модернізації української освіти одним із напрямків оптимізації навчального процесу є його спрямування на демократизацію взаємовідносин викладача та учня, що відображається в нових підходах до навчання: створенні сприятливої атмосфери співробітництва, зниженні монологічного викладу матеріалу та дублювання інформації, яка може бути отримана з доступних джерел і переходу до діалогізованого спілкування з учнями в ході навчального процесу, інтенсифікації впровадження в навчальний процес активних методів навчання, які дають можливості для розкриття творчої особистості, розвитку ініціативи, активізації пізнавально-навчальної діяльності учня. «Педагогіка партнерства» є один із факторів ефективної взаємодії учасників освітнього процесу.

Очікувані результати:

 1. Учасники ефективно планують роботу з батьками учнів 1-го класу.
 2. Слухачі проектують модель партнерської взаємодії із сім'єю.
 3. Практично икористовують вправи із тренінгового заняття для батьків.

Після перегляду вебінару ви отримуєте:

 1. Програма вебінару або додаткові матеріали в текстовому форматі;
 2. Онлайн-запис, який можна переглядати повторно для закріплення пройденого матеріалу;
 3. Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі. На свідоцтві вказується  тривалість в академічних годинах. Вартість свідоцтва складає 49 грн.
Якщо Ви бажаєте отримати Свідоцтво про участь у вебінарі «Педагогіка партнерства у Новій українській школі»
оплатіть його вартість

Після чого Свідоцтво буде доступне для скачування у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення, або на сторінці самого вебінару.

Вигода 96грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Cвідоцтво видається в електронному форматі

Якщо у вас є питання стосовно теми вебінару, ви можете їх поставити перед початком вебінару або після його завершення.

Під час прямої трансляції спікер Квасніцька Юлія не завжди має можливість дати відповідь на них.