Головне меню порталу
Відбувся в понеділок 30 січня о 18:00
«Освітній бранч – сучасний формат організації роботи з учнями та вчителями. Підготовка та презентація творчих кейсів»
докторка філософії (спеціальність 032 «Історія та археологія»); старша викладачка кафедри вітчизняної за зарубіжної історії ГІІМ ДВНЗ «ДДПУ».
Присвоєні кваліфікації: «Міжнародний керівник...читати все
докторка філософії (спеціальність 032 «Історія та археологія»); старша викладачка кафедри вітчизняної за зарубіжної історії ГІІМ ДВНЗ «ДДПУ».
Присвоєні кваліфікації: «Міжнародний керівник категорії «Б» у галузі освіти та науки (згідно з класифікацією «ЮНЕСКО»)» та «Міжнародний учитель / викладач».
приховати75 грн.
до 30 січня включно
90 грн.
з 31 січня
Для модернізації підходів у контексті проведення уроків у ЗЗСО важливо популяризувати нові, нестандартні та цікаві формати «конструювання» уроків, що сприятиме підвищенню рівня зацікавленості та вмотивованості здобувачів освіти / дорослих у навчанні.
«Освітній бранч» – надає змогу створити особливу атмосферу натхнення. Він є «маркером» на шляху до вдосконалення та самореалізації здобувачів освіти та дорослих («андрагогічні наративи»), які зможуть репрезентувати свої здібності та таланти під час вивчення певних тем.
Одне з чільних місць – реалізації парадигм у контексті ціннісних підходів до навчання, національно-патріотичного виховання та інтегрованих змістових ліній. І звичайно – новому баченню репрезентації освітнього контенту з подальшим створенням «продуктів» – результатів діяльності всіх учасників «освітнього бранчу». Проведення тематичних «бранчів» дозволить і учням / ученицям, і освітянам / освітянкам відчути себе присутніми не на традиційному уроці, а на зустрічі у неформальній обстановці.
Оволодіння «модерновими» навичками у межах підготовки та проведення «освітнього бранчу», який є цікавим форматом репрезентації освітнього контенту, – стрижневий «меседж» вебінару!
Націлити увагу освітян / освітянок на ознайомленні з технологією проведення «освітніх бранчів» для подальшого продукування ними нестандартних форм у контексті проведення уроків (онлайн - / офлайн-формати) та зацікавити їх процесом реалізації нестандартного підходу до проведення уроків, що передбачає використання сучасних освітніх практик.
висвітлити сутнісне значення поняття «бранч» у загальному загалом та освітньому значеннях зокрема, актуалізувавши питання щодо витоків його виникнення та екстраполяції (поширення) на освітній процес, зважаючи на міжнародний та вітчизняний досвід;
визначити основні етапи в межах підготовки та проведення «освітніх бранчів» для учнів / учениць та освітян / освітянок (елементи андрагогіки); із акцентуванням уваги як на організаційних моментах, так і на змістовому наповненні «івентів» (онлайн – та офлайн-формати);
надати методичні поради щодо створення орієнтовних інструкцій для учасників / учасниць «освітніх бранчів» задля їхньої успішної реалізації;
проаналізувати «вихідний продукт» діяльності учасників «освітнього бранчу» – онлайн-кейс із окремими тематико орієнтованими матеріалами;
репрезентувати переваги у використанні нового формату проведення уроків / заходів у контексті вивчення шкільних предметів, закцентувавши увагу на широкому спектрі напрямів (пильна увага – низці трендових напрямів; серед них: національно-патріотичне виховання, ціннісні наративи та підходи до навчання, інтегровані змістові лінії тощо).
чітке розуміння сутнісного значення поняття «бранч» у загальному та освітньому сенсах (із актуалізацією питання у контексті витоків його виникнення та екстраполяції (поширення) на освітній процес, зважаючи на міжнародний та вітчизняний досвід);
усвідомлення особливостей «конструювання» основних етапів підготовки та проведення «освітніх бранчів» для учнів / учениць та освітян (елементи андрагогіки); із акцентуванням уваги як на організаційних моментах, так і на змістовому наповненні «івентів» (онлайн – та офлайн-формати);
оволодіння «гнучкими» («м’якими») навичками щодо надання методичних порад зі створення орієнтовних інструкцій для учасників / учасниць «освітніх бранчів» задля їхньої успішної реалізації;
ознайомлення з особливостями створення «вихідного продукту» в межах діяльності учасників «освітнього бранчу» – онлайн-кейсу з окремими тематико орієнтованими матеріалами;
здатність визначати переваги у використанні нового формату проведення уроків / заходів у межах вивчення шкільних предметів (пильна увага – низці трендових напрямів; серед них: національно-патріотичне виховання, ціннісні наративи та підходи до навчання, інтегровані змістові лінії тощо).
Учителі-предметники ЗЗСО та всі охочі ознайомитися з особливостями підготовки та проведення «ОСВІТНЬОГО БРАНЧУ» (сучасний формат організації роботи зі здобувачами освіти та спільнотою освітян), що передбачає презентацію творчих кейсів у процесі активної роботи всіх учасників освітнього процесу.
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатДивитись інші вебінари