Вебінар переміщено в архів
Відбувся в середу 21 жовтня 2020 року о 18:00
«Кейс ТРВЗ завдань до інтегрованого курсу “Природничі науки”»
вчителька хімії і біології. Пройшла шлях від виховательки дитячого садочка до викладачки ЗВО і повернулася до вчителювання. Має дві вищі...читати все
вчителька хімії і біології. Пройшла шлях від виховательки дитячого садочка до викладачки ЗВО і повернулася до вчителювання. Має дві вищі освіти «Викладач біології. Вчитель хімії» та «Державний управлінець в сфері освіти». Займається темою дослідження «Розвиток екологічного мислення в школярів різних вікових категорій за допомогою зоологічних музеїв».
приховати59 грн.
до 21 жовтня включно
90 грн.
з 22 жовтня
З 1 вересня 2018 року в МОН запровадили експеримент загальнодержавного рівня, інтегрований курс «Природничі науки», експериментальні програми розроблено для класів суспільно-гуманітарного, спортивного та художньо-естетичного спрямування. Через це курс може викладатися лише для учнів, що не планують складати ЗНО із природничих предметів, але це ніяк не забирає можливості учнів складати зовнішнє незалежне оцінювання з цих предметів. Викладати курс можуть вчителі природничих предметів без обов’язкового проходження курсів підвищення кваліфікації.
До цього експерименту вже долучилося багато шкіл, свій резон в цьому є, адже інтегрований курс природничих наук (зазвичай він називається «science») викладають у школах різних країн світу. Фізику, хімію та біологію як один предмет викладають у школах США. У Канаді аналогічний курс викладають у державних та приватних середніх навчальних закладах, а поглиблено вивчають у спеціалізованих. Британські школярі можуть учитися до 18 років, проте фізика, хімія та біологія необов’язкові з 16-річного віку. Природничі науки разом з технологіями об’єднано в один предмет у шкільних програмах Ізраїлю та Сінгапура, але водночас викладаються й окремі природничі дисципліни.
Проте достатньо швидке запровадження і нестача методичних матеріалів є зупиняючими факторами в роботі вчителів, які зацікавлені в цьому експерименті і бажають спробувати у своїй школі.
Допомогти вчителям предметникам розібратися з інтегрованими програмами «Природничих наук» та навчити використовувати ТРВЗ технологію при викладанні цього курсу.
ознайомити з програмами «Природничих наук» різних авторів;
розглянути готові кейси для вивчення курсу «Природничі науки» 10-х та 11-х класів;
навчити складати задачі за технологією ТРВЗ.
отримання готових кейсів ТРВЗ природничих задач;
вміння складати задачі за технологією ТРВЗ;
знання програм «Природничих наук» різних авторів.
Вчителі хімії та біології, методисти, репетитори, тьютори, батьки та всі зацікавлені.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Неможливо замовити сертифікат. Вебінар переміщено в архів.Організаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.