Відбувся в середу, 21 жовтня 2020 року о 18:00
«Кейс ТРВЗ завдань до інтегрованого курсу “Природничі науки”»
Вчителька хімії і біології. Пройшла шлях від виховательки дитячого садочка до викладачки ЗВО і повернулася до вчителювання. Має дві вищі...читати все
Вчителька хімії і біології. Пройшла шлях від виховательки дитячого садочка до викладачки ЗВО і повернулася до вчителювання. Має дві вищі освіти «Викладач біології. Вчитель хімії» та «Державний управлінець в сфері освіти». Займається темою дослідження «Розвиток екологічного мислення в школярів різних вікових категорій за допомогою зоологічних музеїв».
Посилання на сторінку спікерки: https://vseosvita.ua/user/id245070
приховати59 грн.
до 21 жовтня включно
90 грн.
з 22 жовтня
З 1 вересня 2018 року в МОН запровадили експеримент загальнодержавного рівня, інтегрований курс «Природничі науки», експериментальні програми розроблено для класів суспільно-гуманітарного, спортивного та художньо-естетичного спрямування. Через це курс може викладатися лише для учнів, що не планують складати ЗНО із природничих предметів, але це ніяк не забирає можливості учнів складати зовнішнє незалежне оцінювання з цих предметів. Викладати курс можуть вчителі природничих предметів без обов’язкового проходження курсів підвищення кваліфікації.
До цього експерименту вже долучилося багато шкіл, свій резон в цьому є, адже інтегрований курс природничих наук (зазвичай він називається «science») викладають у школах різних країн світу. Фізику, хімію та біологію як один предмет викладають у школах США. У Канаді аналогічний курс викладають у державних та приватних середніх навчальних закладах, а поглиблено вивчають у спеціалізованих. Британські школярі можуть учитися до 18 років, проте фізика, хімія та біологія необов’язкові з 16-річного віку. Природничі науки разом з технологіями об’єднано в один предмет у шкільних програмах Ізраїлю та Сінгапура, але водночас викладаються й окремі природничі дисципліни.
Проте достатньо швидке запровадження і нестача методичних матеріалів є зупиняючими факторами в роботі вчителів, які зацікавлені в цьому експерименті і бажають спробувати у своїй школі.
Допомогти вчителям предметникам розібратися з інтегрованими програмами «Природничих наук» та навчити використовувати ТРВЗ технологію при викладанні цього курсу.
ознайомити з програмами «Природничих наук» різних авторів;
розглянути готові кейси для вивчення курсу «Природничі науки» 10-х та 11-х класів;
навчити складати задачі за технологією ТРВЗ.
отримання готових кейсів ТРВЗ природничих задач;
вміння складати задачі за технологією ТРВЗ;
знання програм «Природничих наук» різних авторів.
Вчителі хімії та біології, методисти, репетитори, тьютори, батьки та всі зацікавлені.
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Додаток до сертифікату
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Додаток до сертифікату
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатВебінари на схожу тему