+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Формування позитивного психологічного мікроклімату в шкільному, педагогічному колективі. Психологічна сумісність.

Вебінар відбувся

у вівторок, 08 січня 2019 о 20:00:00

Перегляд безкоштовний
Свідоцтво підтверджує Вашу участь
у вебінарі. У ньому вказується
тривалість 2 академічні години.
49 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 08 січня включно
60 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 09 січня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Отримайте переваги:
За 60 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Ковчин Наталія Андріївна. Кандидат педагогічних наук, доктор Ph.D, старший науковий співробітник Інституту педагогіки Національної Академії педагогічних наук України, психолог, член Української спілки психотерапевтів, автор і ведуча психологічних тренінгів з проблем особистості, психологічної сумісності, емоційного вигорання, стресостійкості, копінг-ресурсу, інтелектуальної та соціальної адаптації.

Автор методичних посібників з проблем теорії та практики навчання, також програм і курсів за вибором з економіки, географії, психології для учителів, учнів гімназій та ліцеїв. Автор методики профорієнтації школярів. Видано понад 80 наукових публікацій в Україні, Польщі, Чехії, Словаччині, Болгарії, Латвії, Литви, Великобританії.


 

Сьогоднішня тема розрахована як на всіх педагогів, класних керівників, директорів і заступників, так і на батьків, старшокласників. Бо всі вони є і суб’єктами, і об’єктами тих процесів, що відбуваються в колективі.

Актуальність теми обумовлена тим, що кожна особистість є членом навіть не одного колективу, а кількох. А успішність адаптації кожного в колективі залежить від того, як глибоко людина розуміє і оцінює себе, свої особливості та інших членів колективу

Мета вебінару: Розкрити психолого-педагогічні особливості формування позитивної атмосфери в колективі.

Завдання вебінару:

 1. Ознайомити слухачів з поняттями колектив: стиль управління, психологічна сумісність, структура особистості, локус контролю, стресостійкість, копінг-ресурс.
 2. Розглянути основи управління колективом.
 3. Надати інформацію про психодіагностику, самопізнання, потенціал.
 4. Розглянути структуру особистості та її адаптацію в колективі.
 5. Проаналізувати види типів особистості, суть психологічної сумісності.

Очікувані результати:

 1. Формування психолого-педагогічної уяви про закономірності та діагностику психологічної сумісності в педагогічному колективі.
 2. Розвиток особистісної ефективності.

Цільова аудиторія: Вебінар може бути розрахований на широке коло слухачів, зокрема, учителів, директорів, заступників, батьків та ін.

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Формування позитивного психологічного мікроклімату в шкільному, педагогічному колективі. Психологічна сумісність.», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

49 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 08 січня включно
60 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 09 січня