і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Формування позитивного психологічного мікроклімату в шкільному, педагогічному колективі. Психологічна сумісність.

Ви можете замовити Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі, в будь-який зручний для Вас момент. Завантаження Свідоцтва при цьому буде доступне одразу після перегляду Вебінару.

Перегляд безкоштовний
Зразок свідоцтва:
Вигода 96 грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Вебінар відбувся у вівторок, 08 січня 2019 о 20:00:00

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «Та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». (У разі, якщо Ви не набрали достатньо правильних відповідей, інформація не відображатиметься) "

Ковчин Наталія Андріївна, кандидат педагогічних наук, доктор Ph.D, старший науковий співробітник Інституту педагогіки Національної Академії педагогічних наук України, психолог, член Української спілки психотерапевтів, автор і ведуча психологічних тренінгів з проблем особистості, психологічної сумісності, емоційного вигорання, стресостійкості, копінг-ресурсу, інтелектуальної та соціальної адаптації.

Автор методичних посібників з проблем теорії та практики навчання, також програм і курсів за вибором з економіки, географії, психології для учителів, учнів гімназій та ліцеїв. Автор методики профорієнтації школярів. Видано понад 80 наукових публікацій в Україні, Польщі, Чехії, Словаччині, Болгарії, Латвії, Литви, Великобританії.


 

Сьогоднішня тема розрахована як на всіх педагогів, класних керівників, директорів і заступників, так і на батьків, старшокласників. Бо всі вони є і суб’єктами, і об’єктами тих процесів, що відбуваються в колективі.

Актуальність теми обумовлена тим, що кожна особистість є членом навіть не одного колективу, а кількох. А успішність адаптації кожного в колективі залежить від того, як глибоко людина розуміє і оцінює себе, свої особливості та інших членів колективу

Мета вебінару: Розкрити психолого-педагогічні особливості формування позитивної атмосфери в колективі.

Завдання вебінару:

  1. Ознайомити слухачів з поняттями колектив: стиль управління, психологічна сумісність, структура особистості, локус контролю, стресостійкість, копінг-ресурс.
  2. Розглянути основи управління колективом.
  3. Надати інформацію про психодіагностику, самопізнання, потенціал.
  4. Розглянути структуру особистості та її адаптацію в колективі.
  5. Проаналізувати види типів особистості, суть психологічної сумісності.

Очікувані результати:

  1. Формування психолого-педагогічної уяви про закономірності та діагностику психологічної сумісності в педагогічному колективі.
  2. Розвиток особистісної ефективності.

Цільова аудиторія: Вебінар може бути розрахований на широке коло слухачів, зокрема, учителів, директорів, заступників, батьків та ін.

Після перегляду вебінару ви отримуєте:

  1. Безкоштовну презентацію з програмою вебінару або додаткові матеріали в текстовому форматі;
  2. Онлайн-запис, який можна переглядати повторно для закріплення пройденого матеріалу;
  3. Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі. На свідоцтві вказується  тривалість в академічних годинах. Вартість свідоцтва складає 49 грн.

         

Якщо Ви бажаєте отримати Свідоцтво про участь у вебінарі «Формування позитивного психологічного мікроклімату в шкільному, педагогічному колективі. Психологічна сумісність.»
оплатіть його вартість

Після чого Свідоцтво буде доступне для скачування у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення, або на сторінці самого вебінару.

Вигода 96грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Cвідоцтво видається в електронному форматі

Якщо у вас є питання стосовно теми вебінару, ви можете їх поставити перед початком вебінару або після його завершення.

Під час прямої трансляції спікер Ковчин Наталія Андріївна не завжди має можливість дати відповідь на них.