з програмою підвищення кваліфікації педадогічних та науково-педагогічних працівників для роботи в закладахосвіти
пропозицію на підвищення кваліфікації та подати її директору навчального закладу
Сертифікат про підвищення кваліфікації тривалістю 2 академічні години Замовити
Сертифікат підтверджує Вашу участь у вебінарі У ньому вказується тривалість 2 академічні години
Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації. Співпраця із закладами освіти. Дізнатись більше про сертифікати.
Після перегляду вебінару, Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.
Буде доступно після перегляду вебінару
Сьогодні, в епоху стрімкого прогресу і глобальної техногенної катастрофи, усі ми стали мимоволі замислюватися: «Як зберегти планету чистою?» Мабуть, уже всім зрозуміло, що якщо ми самі не будемо уважно ставитися до світу, в якому ми живемо, то можемо просто погубити себе. Щоб цього не сталося, потрібно усвідомити корисність виховання екологічної культури. І почати з виховання себе і своїх дітей. Знання і хороші звички, які отримані ще в дитинстві, трансформуються в чіткі переконання. Діти зі сформованими з раннього дитинства уявленнями про важливість зберігати природу ніколи не завдадуть шкоди їй. В майбутньому це, безумовно, призведе до позитивних змін у довкіллі.
Ст. 23 Закону України Про дошкільну освіту (2001) серед вимог до змісту дошкільної освіти передбачає «виховання елементів природодоцільного світогляду, розвиток позитивного емоційно-ціннісного ставлення до довкілля».
Саме тому, у ході вебінара ми б хотіли розглянути форми та методи які можна використовувати вихователям задля розвитку екологічної свідомості дошкільника, щоб ефективно реалізовувати завдання передбачені законом «Про дошкільну освіту».
Ознайомити з поняттям «екологічна свідомість», розглянути форми та методи які доцільно використовувати для різних вікових категорій дошкільників.
ознайомити із складовими формування екологічної свідомості дошкільника;
розглянути ефективні форми та методи розвитку екологічної свідомості;
розкрити значення екскурсій в природу для розвитку екологічного мислення дошкільника.
вміння стратегічно планувати заняття з урахуванням методик для успішного формування екологічного мислення дошкільника;
отримання робочих кейсів з занять та екскурсій в природу.
Педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів дошкільної освіти, репетитори, тьютори, батьки.
Сертифікат підтверджує Вашу участь у вебінарі У ньому вказується тривалість 2 академічні години