і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Арт-терапія в роботі з підлітками і старшокласниками. Шлях до мети

Ви можете замовити Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі, в будь-який зручний для Вас момент. Завантаження Свідоцтва при цьому буде доступне одразу після перегляду Вебінару.

Перегляд безкоштовний
Зразок свідоцтва:
Вигода 96 грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Вебінар відбудеться у вівторок, 26 березня о 20:00:00

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «Та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». (У разі, якщо Ви не набрали достатньо правильних відповідей, інформація не відображатиметься) "

Черниш Олена. Психолог в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості. Керівник громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада». Автор програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.

В різний час працювала: дошкільні установи: вихователь, методист, завідуюча приватних дошкільних установ; школа: психолог, соціальний педагог, тренер з розвитку емоційного інтелекту та обдарованості учнів; ВУЗ: викладач спецкурсів. Наукова діяльність: заступник директора Наукового центру екрального аналізу, керівник департаменту наукових досліджень в галузі педагогіки і психології при «Міжнародній асоціації науково-практичної психології та екрального аналізу «Серце під сонцем».

Громадська діяльність. Член спілки підприємців та промисловців малих, середніх та приватизованих підприємств, член Ради підприємців при Торгово-Промисловій палаті; член робочої групи при МОН України.

Член робочої групи при МОН України.

Посилання на сторінку спікера: https://vseosvita.ua/user/id50450

Реєструйтеся на онлайн вебінар
«Арт-терапія в роботі з підлітками і старшокласниками. Шлях до мети», який проводить Черниш Олена, що відбудеться у вівторок, 26 березня о 20:00:00.

Ми сповістимо вас про початок вебінара на вашу електронну адресу.

перегляд безкоштовний

Інформація про вебінар

Техніки арт-терапії – дієвий та цікавий інструмент для роботи з учнями 5 – 11 класів.

Перед кожним учнем час від часу постають досить складні життєві завдання. Проективні підходи навчать їх вирішувати задачі екологічним шляхом, знімуть зайву психоемоційну напругу та сприятимуть розвитку дивергентного мислення (здатність бачити варіанти).

Запропоновані вправи дають можливість сформувати навички взаємодії з ровесниками, активізувати внутрішні ресурси особистості, отримувати задоволення від вирішення складних життєвих ситуацій.

Очікувані результати

 1. 1. Знайомство з арт-технологіями розвитку мовленнєвої креативності.
 2. 2. Вправляння у використанні проективних технік для активізації внутрішніх ресурсів особистості підлітків та юнаків, здатності знаходити оптимальні та унікальні підходи до розв’язання практично спрямованих завдань.
 3. 3. Формувати здатність використовувати запропоновані інструменти в педагогічній практиці.

Мета

Розвивати здатність застосовувати проективні технології для формування життєво важливих компетенцій підлітків і старшокласників.

Завдання

 • Познайомити учасників з арт-терапевтичними технологіями роботи для учнів старшої школи.
 • Розвивати вміння використовувати техніки арт-терапії з учнями 5 – 11 класів.
 • Формувати здатність безпечного та доречного застосування запропонованих технік в педагогічній практиці.

Обладнання

Підготуйте для роботи: аркуші паперу А4, ручку, простий та кольорові олівці, пластилін, дощечку для ліплення, фольгу (2 квадрати 20х20 см).

Опис

 1. Вправи для розвитку мовленнєвої компетентності.
 2. Вправа «До і після».
 3. Вправа «Карта мети».
 4. Вправа «Глухий – сліпий – німий».
 5. Вправа «Я і мій талант».

Після перегляду вебінару ви отримуєте:

 1. Програма вебінару або додаткові матеріали в текстовому форматі;
 2. Онлайн-запис, який можна переглядати повторно для закріплення пройденого матеріалу;
 3. Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі. На свідоцтві вказується  тривалість в академічних годинах. Вартість свідоцтва складає 49 грн.
Якщо Ви бажаєте отримати Свідоцтво про участь у вебінарі «Арт-терапія в роботі з підлітками і старшокласниками. Шлях до мети»
оплатіть його вартість

Після чого Свідоцтво буде доступне для скачування у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення, або на сторінці самого вебінару.

Вигода 96грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Cвідоцтво видається в електронному форматі

Якщо у вас є питання стосовно теми вебінару, ви можете їх поставити перед початком вебінару або після його завершення.

Під час прямої трансляції спікер Черниш Олена не завжди має можливість дати відповідь на них.