Відбувся в середу 02 грудня 2020 року о 18:00
«Актуальні питання у сфері протидії та реагування на випадки домашнього насильства»
керівниця мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, психологиня, арт-терапевтиня, членкиня Української спілки психотерапевтів.
«Маю 17 років досвіду в соціальній сфері та досвід тренерської...читати все
керівниця мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, психологиня, арт-терапевтиня, членкиня Української спілки психотерапевтів.
«Маю 17 років досвіду в соціальній сфері та досвід тренерської роботи, працюю з темою «протидії насильства» більше 4 років, проводжу психологічні групи, психологічне консультування, тестування, індивідуальну та групову роботу.
Веду психологічні групи взаємопідтримки для жінок які постраждали від домашнього насильства. Постійно підвищую кваліфікацію, що дає змогу відслідковувати новітні тенденції в роботі.
Розумію що розбудова сталих та ефективних систем з попередження та протидії ҐЗН на місцевому та національному рівнях потребує фахівців, обізнаних з міжнародними стандартами та кращими практиками, відновні підходи та техніки в роботі засновані на врахуванні потреб та інтересів є найбільш ефективними та цінними. Така робота не тільки вирішує труднощі, але й попереджає їх на ранніх етапах.»
приховатирегіональний координатор Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні, координатор проєкту "Міста, вільні від домашього насильства", національний експерт-тренер...читати все
регіональний координатор Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні, координатор проєкту "Міста, вільні від домашього насильства", національний експерт-тренер з питань попередження та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Член робочої групи при Міністерстві соціальної політики з розробки нормативно-правових документів з вищезазначених питань. Автор і розробник низки публікацій, аналітичних документів та рекомендацій з питань попередження насильства.
приховати59 грн.
до 02 грудня включно
90 грн.
з 03 грудня
Феномен «насильства» є однією із найсерйозніших форм порушення прав людини в усьому світі. Це один із найпоширеніших злочинів, який, довгий період часу, людством сприймався як за норму в спілкуванні, у вихованні дітей або в побудові близьких стосунків.
Сьогодні, у сучасному світі, наш обов’язок формувати громадську думку стосовно нетерпимості до насильства, формування відповідального ставлення вживати усіх заходів аби звести нанівець негативне та агресивне ставлення до людини.
Ознайомити педагогів із специфікою роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству; розвинути вміння та навички педагогічних працівників, які вони зможуть використовувати в своїй роботі та заходів спрямованих на підвищення рівня обізнаності суспільства.
надати учасникам необхідні знання та сформувати відповідні вміння;
ознайомити з особливостями виявлення та ознак домашнього насильства;
розкрити основні поняття та форми насильницької поведінки;
висвітлити нормативно-правові засади у сфері запобігання та протидії та домашнього насильства;
виробити шляхи взаємодії та співпраці різних організацій, задіяних у вирішенні даної проблеми.
усвідомлення актуальності запобігання та протидії проявам насильства в діяльності закладів освіти;
знання і розуміння алгоритмів виявлення, реагування на випадки насильства та перенаправлення постраждалих;
здатність до ефективної комунікації з дітьми, що постраждали від насильства.
Педагогічні та науково-педагогічні працівники, психологи, соціальні педагоги закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари