Відбувся в понеділок, 16 листопада 2020 року о 18:00
«Агресія у дітей та підлітків. Причини виникнення та алгоритми подолання»
кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, когнітивно-поведінковий психотерапевт.
«Паралельно з викладанням в Університеті вже досить...читати все
кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, когнітивно-поведінковий психотерапевт.
«Паралельно з викладанням в Університеті вже досить тривалий час працюю практичним психологом в закладах освіти. Зараз активно збираю матеріал для своєї докторської дисертації, присвяченої особливостям особистісного становлення підлітків.»
Посилання на сторінку спікерки: https://vseosvita.ua/user/id528849/webinar
приховати59 грн.
до 16 листопада включно
90 грн.
з 17 листопада
Гарна новина для всіх користувачів. Якщо Ви давно заглядалися на нашу красиву та зручну "Фетрову папку" - обов'язково долучайтеся до вебінара. Під час етеру буде оголошено умови розіграшу цієї папки і можливо саме Ви станете її володарем.
Агресія та агресивність – надзвичайно потужні та руйнівні особистісні прояви. Еволюційно людина мала бути агресивною, щоб захистити себе і вижити у жорстокому та суворому світі. Але сьогодні об’єктивних небезпек навколо набагато менше: давно не треба протистояти хижим тваринам та представникам ворожих племен. То чому ж агресивність не стає рудиментом та не перестає проявлятись серед інших особистісних рис сучасних людей? Адже чи не в кожному класному колективі знайдеться один, або декілька учнів, чия агресивність є суттєво вищою за припустиму норму. Вони «вибухають» через найдрібніші причини, а іноді і зовсім без причин. Сила їх гніву є надзвичайно руйнівною, а над усуненням наслідків таких «вибухів» після їх завершення працюють і вчителі, і батьки, та й самі «агресори». То як же взаємодіяти з такими дітьми та чи можна допомогти їм втамувати свою руйнівну активність – про все це ми поговоримо на вебінарі. Крім того, ми визначимо, чи буває агресивність корисною, та як можна конструктивно її використовувати. А також проаналізуємо методи і методики психологічної діагностики та корекції агресивних проявів.
Розкрити поняття та біологічний механізм виникнення агресивності, проаналізувати захисні функції агресії, визначити критерії, за якими агресивність можна вважати надмірною, а також представити конкретні методики практичної роботи з дитячою та підлітковою агресивністю.
розглянути поняття агресії, агресивності та експлозивності («вибуховості»), розкрити біологічні механізми їх виникнення;
проаналізувати окремі види агресивних проявів та їх значення для людини;
сформувати загальне уявлення про причини появи агресивної поведінки у дітей та підлітків;
визначити способи подолання дитячої та підліткової агресивності;
обговорити роль соціального оточення (вчителів, однокласників, батьків) у роботі, спрямованій на подолання агресивності.
знання звідки береться агресія та яку агресивність можна вважати надмірною;
узагальнення критеріїв діагностування агресивних проявів та алгоритми роботи з дітьми і підлітками, які мають надмірну агресивність;
ознайомлення з основними стратегіями трансформації агресивних проявів учнів в конструктивну активність.
Психологи, практичні психологи закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, класні керівники та вчителі-предметники.
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Додаток до сертифікату
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Додаток до сертифікату
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити Сертифікат