Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Визначаємо психолого-педагогічні адаптації для дітей з різними типами освітніх труднощів
»
Взяти участь Всі події
Розробки 14 березня 2021 о 17:00
Вчимо абетку, граючись
Розробки 14 березня 2021 о 17:00
4872
Показані 1-43 із 131 запису.
Портал «Всеосвіта» подбав про те, щоб ви завжди були в курсі найактуальніших подій та легко відстежували будь-які зміни, що відбуваються у сфері української освіти

Наші новини це якісно нове, яскраве і неймовірно цікаве подання матеріалу, в якому ви знайдете відповіді на безліч важливих освітніх запитань: чому відбувається масова перекваліфікація українських учителів?; що означає новий держстандарт початкової школи?; які позитивні наслідки має скасування батьківських комітетів?


Журналісти проєкту «Всеосвіта» подорожують Україною в пошуках найрізноманітнішої та найунікальнішої інформації, першими дізнаються про особливості реформування не тільки в містах, але й у селах, спілкуються з директорами та вчителями освітніх закладів, проводять учнівські опитування, щоб різнобічно висвітлити тему.


Розділ Новин на нашому сайті влаштований досить зручно: ви можете переглядати увесь інформаційний блок одночасно, просто прокручуючи його вверх або вниз. Крім того, ви будете бачити кількість переглядів кожної окремої новини, а також коментарі відвідувачів сайту. Це надасть змогу оперативно та швидко відреагувати на викладений матеріал, поділитися думками з іншими людьми тощо. За бажанням, ви легко зробите репост новини на власну сторінку в соцмережах.


Будьте завжди в центрі освітніх подій із «Всеосвітою»!