Жартівливі передбачення для школярів «Що тебе чекає в 2020 році?»

Жартівливі передбачення, які гарантовано піднімуть настрій і створять атмосферу свята.

Підготовка до Нового Року вже стартувала. Ми певні, що і дітям кортить дізнатися про те, які сюрпризи їм варто очікувати у 2020 році. Презентуємо вам веселу цікавинку від «Всеосвіти» – жартівливі передбачення для дітлахів «Що чекає тебе в 2020 році?».

У який спосіб можна використовувати передбачення? Ми підготували для вас кілька цікавих варіантів: 

 1.  Для початку роздрукуйте всі передбачення і виріжте їх окремо. Згорніть передбачення трубочкою і перев’яжіть їх ниткою. Знайдіть капелюшок і покладіть їх всередину. Перш ніж витягнути своє пророцтво, дитина голосно запитує: «Що мене чекає у 2020 році?». Не підглядаючи в капелюшок, дитина витягує одне передбачення і читає вголос або про себе. 

 2.  А як щодо печива з передбаченнями? Від таких смаколиків малеча не відмовиться, а всередині на них чекатиме приємний сюрприз. Печиво потрібно зробити самостійно, а в мережі інтернет ви знайдете багато різноманітних рецептів:)

 3.  Передбачення можна прикріпити до новорічних подаруночків. 

 4.  Без цукерок на Новий рік не обійтись:) Заздалегідь розгорніть цукерки, вкладіть передбачення і згорніть назад. Діставати такі солодощі можна з чарівного мішечка. 

Завантажити матеріал: https://vseosvita.ua/library/peredbacenna-na-novij-rik-98025.html

А якщо Вам треба передбачення особисто для себе – отримайте його тут:

Завантажте також: Календар на 56 років від «Всеосвіти»

Роздрукуйте та розфарбуйте: Новорічні саморобки: маски; головні обручі з фігурами; листівки, що виміють затуляти очі

#розробки #передбачення 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.