Головне меню порталу
Календар на 56 років від «Всеосвіти» – це оригінальна рухома саморобка, яка має практичне застосування, розвиває просторове мислення у дітей та здатна надовго захопити їхню увагу. Адже завдяки чіткому математичному розрахунку, календар показує інформацію про місяці, дні тижня та високосні роки аж за 56 років – в період з 2016 до 2071 року. А цікавий паперовий механізм дозволить дітям власноруч визначати рік, місяць та день тижня.
Саморобка знадобиться як дорослим, так і дітям! Вчителям початкових класів календар обов'язково стане в пригоді під час проведення 24 тижня НУШ, присвяченого темі «Час».
Тема часу – дуже складна і, водночас, дуже захоплива. За допомогою вічного календаря дітям буде зручно розібратися в тому, чому календарі різних років іноді збігаються, що розширить їхній світогляд та, безумовно, викличе багато запитань до учителя. Поринайте у світ подорожей в часі разом зі «Всеосвітою»!
1. Акуратно виріжте всі Деталі.
2. Переверніть Деталі лицьовою сторону до низу.
3. Деталь 1 покладіть на Деталь 2, а деталь 3 на Деталь 1.
4. Загніть центр Деталі 2, створивши отвір.
5. Намажте Деталь 4 клеєм з однієї сторони.
6. Приклейте Деталь 4, скріпивши нею Деталь 2 і Деталь 3.
7. Міцно притисніть Деталь 4.
8. Переверніть. Готово!
Посилання для завантаження: https://vseosvita.ua/library/kalendar-na-56-rokiv-vid-vseosviti-97406.html
Як використовувати в школі?
Користуйтесь з користю!
Будь ласка, оцініть новину!
Головна редакторка:
Литвиненко Леся АнатоліївнаВсеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам
Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.
Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.