Безкоштовно

Календар на 56 років від «Всеосвіти»

Цікава саморобка, яка підштовхне дітей замислитись над закономірностями часу!

Календар на 56 років від «Всеосвіти» – це оригінальна рухома саморобка, яка має практичне застосування, розвиває просторове мислення у дітей та здатна надовго захопити їхню увагу. Адже завдяки чіткому математичному розрахунку, календар показує інформацію про місяці, дні тижня та високосні роки аж за 56 років – в період з 2016 до 2071 року. А цікавий паперовий механізм дозволить дітям власноруч визначати рік, місяць та день тижня.

Саморобка знадобиться як дорослим, так і дітям! Вчителям початкових класів календар обов'язково стане в пригоді під час проведення 24 тижня НУШ, присвяченого темі «Час».

Тема часу – дуже складна і, водночас, дуже захоплива. За допомогою вічного календаря дітям буде зручно розібратися в тому, чому календарі різних років іноді збігаються, що розширить їхній світогляд та, безумовно, викличе багато запитань до учителя. Поринайте у світ подорожей в часі разом зі «Всеосвітою»!

 1.  Акуратно виріжте всі Деталі.
 2.  Переверніть Деталі лицьовою сторону до низу.
 3.  Деталь 1 покладіть на Деталь 2, а деталь 3 на Деталь 1. 
 4.  Загніть центр Деталі 2, створивши отвір.
 5.  Намажте Деталь 4 клеєм з однієї сторони. 
 6.  Приклейте Деталь 4, скріпивши нею Деталь 2 і Деталь 3.
 7.  Міцно притисніть Деталь 4.
 8.  Переверніть. Готово!Посилання для завантаження: https://vseosvita.ua/library/kalendar-na-56-rokiv-vid-vseosviti-97406.html

Як використовувати в школі?

  • Під час теми, присвяченої темі часу, ознайомте дітей із різними видами календарів, поговоріть про їхній механізми та запитайте про те, які календарі найбільше до вподоби кожному з учнів.
  • Поясніть учням закономірності часу. Розкажіть, що календарі повністю збігаються через кожні 28 років, а іноді – через 6 та 11 років. Запропонуйте дітям переконатися в цьому за допомогою вічного календаря на прикладі їхніх днів народження. 
  • Проведіть практичний урок математичних цікавинок, присвяченого темі календарів. Адже вони мають чіткий математичний алгоритм, про який діти не завжди задумуються. 
  • Прикрасьте календарем змінний тематичний осередок, щоб діти самостійно могли дослідити для себе принципи роботи календаря.

Користуйтесь з користю!

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.