і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів

З 1 вересня учні 1-4 класів отримають світловідбивні жилети – Володимир Гройсман

Аби школярі почували себе безпечно під час дороги до школи та дому, уряд Гройсмана подарує учням початкових класів спеціальні жилети.

Сьогодні Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман презентував світловідбивні жилети, які отримають всі школярі 1-4 класів.

З 1 вересня кожному учню 1-4 класів даруємо спеціальний світловідбивний жилет. Це безпека для дитини як учасника дорожнього руху. Жилет зроблено з якісних матеріалів, він індивідуальний для кожного. Закликаю батьків: слідкуйте, щоб дитинка йшла в школу і зі школи в цьому жилеті, – написав Володимир Гройсман у своїй fb-спільноті.

Він нагадав, що рішення ухвалено навесні – під час проведення всеукраїнської Координаційної наради з питань безпеки дорожнього руху. І під час засідання питання безпеки дітей, як учасників дорожнього руху, було одним з головних. Зразок спеціального одягу для дітей вже підготовлено. Глава Уряду продемонстрував жилет мамам і татам, які зібралися у Києві обговорити питання перебігу урядової ініціативи «Чужих дітей не буває».

Світловідбивні жилети потрібні для того, аби дитина була помітною для водіїв та могла безпечно переходити дорогу. Діти їх одягатимуть у темну пору доби. 

 Питання ціни 

Редакція “Всеосвіти” намагалась знайти хоч якусь інформацію щодо ціни таких жилетів. На різних сайтах: Rozetka, 27.ua, Prom.ua ціна на подібні жилети варіюється від 70 грн до 400 грн. Тож скільки коштів уряд Гройсмана витратив на жилети – наразі невідомо. 


Нагадаємо, з січня 2020 року вчителі отримаються збільшення заробітної плати від 20 до 70%. 

Джерело фото: fb-сторінка Володимира Гройсмана

Посилання на Урядовий Портал: https://www.kmu.gov.ua/ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти