З 1 вересня учні 1-4 класів отримають світловідбивні жилети – Володимир Гройсман

Аби школярі почували себе безпечно під час дороги до школи та дому, уряд Гройсмана подарує учням початкових класів спеціальні жилети.

Сьогодні Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман презентував світловідбивні жилети, які отримають всі школярі 1-4 класів.

З 1 вересня кожному учню 1-4 класів даруємо спеціальний світловідбивний жилет. Це безпека для дитини як учасника дорожнього руху. Жилет зроблено з якісних матеріалів, він індивідуальний для кожного. Закликаю батьків: слідкуйте, щоб дитинка йшла в школу і зі школи в цьому жилеті, – написав Володимир Гройсман у своїй fb-спільноті.

Він нагадав, що рішення ухвалено навесні – під час проведення всеукраїнської Координаційної наради з питань безпеки дорожнього руху. І під час засідання питання безпеки дітей, як учасників дорожнього руху, було одним з головних. Зразок спеціального одягу для дітей вже підготовлено. Глава Уряду продемонстрував жилет мамам і татам, які зібралися у Києві обговорити питання перебігу урядової ініціативи «Чужих дітей не буває».

Світловідбивні жилети потрібні для того, аби дитина була помітною для водіїв та могла безпечно переходити дорогу. Діти їх одягатимуть у темну пору доби. 

 Питання ціни 

Редакція “Всеосвіти” намагалась знайти хоч якусь інформацію щодо ціни таких жилетів. На різних сайтах: Rozetka, 27.ua, Prom.ua ціна на подібні жилети варіюється від 70 грн до 400 грн. Тож скільки коштів уряд Гройсмана витратив на жилети – наразі невідомо. 


Нагадаємо, з січня 2020 року вчителі отримаються збільшення заробітної плати від 20 до 70%. 

Джерело фото: fb-сторінка Володимира Гройсмана

Посилання на Урядовий Портал: https://www.kmu.gov.ua/ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.