Новини
2046
15 червня 12:23

Вступна кампанія-2021: відеороз’яснення МОН щодо пріоритетності подання заяв

Вступник може отримати лише одну рекомендацію на бюджет.

Міністерство освіти і науки опублікувало наступну серію відеороз’яснень з найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків.

Ролики підготовлено #МОН спільно з Державним підприємством «Інфоресурс». 

У п’ятій серії йдеться про пріоритетність подання заяв. Пріоритет вказує на черговість розгляду поданих особою заяв на вступ. Під час подання таких заяв потрібно розташовувати їх у порядку зацікавленості, де на першому місці буде заява, подана на найбажанішу конкурсну пропозицію. Наступна заява – з нижчим пріоритетом. Після подання заяви змінити пріоритетність неможливо.

Зверніть увагу! Вступник може отримати лише одну рекомендацію на бюджет. Якщо відмовитись від бюджетного місця, визначеного алгоритмом, цьогоріч можна буде вступити лише на контракт.

У шостій серії розповідається про те, що заяви вступників під час роботи алгоритму адресного розміщення розглядаються почергово, а не одномоментно.

Попередні відеороз’яснення МОН ви можете переглянути тут:

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.