Новини
2322
10 червня 18:01

Вступна кампанія-2021: МОН підготувало відеороз'яснення для вступників та їхніх батьків

База відеороз’яснень доповнюватиметься новими матеріалами до 1 липня.

Міністерство освіти і науки спільно з Державним підприємством «Інфоресурс» запустило серію відеороз’яснень з найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків.

Так, у першій серії йдеться про подання заяв через електронну систему, де можна обрати:

  • регіон, в якому плануєте навчатись;

  • заклад освіти;

  • форму навчання;

  • спеціальність.

У другій серії розповідається про безпосередній вибір майбутньої спеціальності через електронні сервіси.

Відеороз’яснення також супроводжуватимуться відповідними інфографіками, які відображатимуть основні етапи вступної кампанії. Вони будуть розміщені у розділі «Вступна кампанія 2021» на офіційному сайті #МОН, а також поширені в соцмережах та засобах масової інформації.

База відеороз’яснень для вступників доповнюватиметься новими матеріалами до 1 липня – початку основного етапу вступної кампанії 2021, який розпочнеться з реєстрації електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів.

  • Прийом заяв та документів стартує 14 липня до всіх закладів освіти, крім вищих військових закладів освіти (закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання) та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

  • Закінчується прийом документів о 18:00 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів; о 18:00 23 липня – для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів та творчих конкурсів, які були складені з 1 до 13 липня.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Вісім українських вишів потрапили до рейтингу найкращих університетів світу

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?